Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez efebofília? Kezelni kell?

Ez efebofília? Kezelni kell?

Figyelt kérdés
Én 24 éves férfi vagyok. Nemrég azt vettem észre magamon, hogy még mindig tetszenek a 14-18 körüli lányok, akik "kerekebbek" vagy nőiesebbek, főleg most, hogy jön a nyár, egyre "kisebbek" a ruhák. Ez azt jelenti, hogy efebofil vagyok? Ezt kezeltetni kell? Lehet? Rengeteget aggódok ezen a dolgon, nem akarok elmebeteg lenni, sem ártani a társadalomnak, más embereknek.
2021. márc. 20. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

A 18 még elmegy, a 14-et felejtsd el.

Jóval nagyobb korkülönbséget jelent az efebophilia.

2021. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
valamilyen szinten normalis, mert sok fiatal lanyrol nem lehet megallapitani a korat (engem 14 evesen rendszeresen 20nak neztek). nem kell kezeltetni magadat, de azert ne akarj altalanos iskola nyolcadik osztalybol valasztani partnert. keress mashol baratnot, vannak akik huszonevesen is kifejezetten “kislanyosak”
2021. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Ez a kérdés szóról szóra ki van másolva innen, olvasd el a pszichológus válaszát. :D

[link]

2021. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!