Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy listát írok a...

Normális hogy listát írok a ruháimrol?

Figyelt kérdés
Rengeteg ruhám van a családom szerint már feleslegesen veszem őket de nem értik milyen jó érzés megvennin egy ruhát. Már lassan új szekrény kell mert nem férek el. Na de csinálok egy elég beteges dolgot. Felírom kategória szerint hogy miből mennyi van és mindegyik ruhámat le is fényképezem ha veszek valami ujat akkor csinálok róla képet és ezt azért teszem mert ez megnyugtat hogy tudom megvan e mindegyik, néha átszámolom őket és ha valamiből hiányzik telhesen kiborulok. Nem adok kölcsön egy barátnőmnek sem ruhát mert akkor nyugtalanít hogy nincs itthon, állandóan pakolászom és rendezgetem őket.

2021. márc. 22. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2021. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#kényszer


A kényszer sosem normális.

2021. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól nem normális, hogy kuborulsz, ha nincs meg. És képtelen vagy ellenállni.


Olyat már láttam, hogy lefotózzák és gépen raknak össze szetteket. blogger lányok főleg.


Valahogy úgy csináld, hogy ez legyen a hobbid de tudj megálljt parancsolni.

Kezdj el blogolni te is, legyen valami téma, hogy csak a meglévőkből öltözködsz, stb..


Hasonló sztorit láttam egyszer egy angol dokusorozatban: a csaj minden pénzét divatra költötte. A doku film végére e szenvedélyből kitaláltak neki egy foglalkozást, azt hiszem eleinte eladta a holmikat később fotózásokhoz stylistkodott. Így azzal foglalkozott amit szeret, a ruhák cipők táskák de pénzt keresett vele, nem a pénzt vitte

2021. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha én is összeírogatom, hogy milyen ruháim, ékszereim vannak itthon. Szeretem megszemlélni, mivel rendelkezem.

Meg ez egy alapos képet ad arról, hogy mi az, amiből még elférne pár darab és mi az, amiből már ne vegyek többet.

2021. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen évente egyszer pontos leltárt írtak a ruhatárukról is az emberek, és ez nagyon értékes lett azoknak, akik eltették, mert megmaradt, hogy mikor mi mennyibe került és mennyi ideig tartott.
2021. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!