Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan foglalkozzak olyan...

Hogyan foglalkozzak olyan betegséggel,ami alapból nehezen gyógyul és nincs igazán konkrét eljárás a gyógyitására?

Figyelt kérdés
Egy éve történt,hogy mindenféle tünet jött rám látszólag minden ok nélkül.Eleinte nem mentem orvoshoz "majd elmúlik"alapelven,aztán csak rávettem magam,végül kiderült mi lehet,alapból semmi komoly,viszont iszonyat kellemetlen és frusztráló és valahol fejben Én sem kezelem jól ezt az egészet.Amúgy konkrétan nem akarom leírni mi a bajom esetleg privátban szívesen elmondom,mert most nem az a kérdés,hanem,hogy fejben-lelkileg hogyan tudjak stabil maradni,jól kezelni a szituációt.Alapból nem arról van szó,hogy ne lenne gyógymód csak ilyen "valakinél beválik,valakinél nem" konkrétan időt sem tudnak mondani,hogy mennyi idő egy ilyet gyógyítani,egy biztos hosszú idő és az is rendkívűl változó.Szóval most inkább motivációra,történetekre lennék kiváncsi,tényleg sokat segítene nekem.
2021. márc. 24. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!