Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, aki pszichológussal,...

Van, aki pszichológussal, gyógyszerrel legyőzte a szociális szorongást?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak pszichoterapeutával
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen terápia segített?

Mennyi idő volt?

2019. szept. 28. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Szedsz vmit rá?
2019. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem masfel hete csereltek le es még mindig megvan.
2019. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit
2019. szept. 29. 10:24
 6/7 anonim válasza:
65%
Nekem is van! Tudom, buszon jegyet venni, ételt kérni, ügyeket intézni, telefonon beszélgetni, vagy elsőben stb, mind komoly kihívás! Szerintem 2 megoldás van rá! Egyik az, hogy mész melózni, vagy suliba, és ott oldódsz majd úgyis! Kezd kisebbekkel.. Adj fel egy levelet (pl csekk) a postán! Ott nem kell beszélni csak köszönsz pl! Próbálj a tükör előtt beszélni sokat! Telefonba is gyakorold a beszédet eleinte úgy, hogy senki nincs a vonalban! Apró lépésekkel kell kezdeni! Tévhit, hogy dobjuk a mélyvízbe! Akkor csak leég az illető és egyre jobban rágódni fog! Már azzal is oldanád magad ha szimplán emberek közé mennél (nem kéne beszélni). Vagy egy jó kiadós séta! Csomó dolog oldhatja a stresszt benned! Ja igen és a második dolog az a gyógyszeres kezelés nyilván! Amit doki írhat csak fel. Pl asszem az Atarax ilyen amíg régen enis szedtem!
2019. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előben*
2019. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!