Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem emlékszek az elmúlt 3...

Nem emlékszek az elmúlt 3 évre, az exemmel töltött időre?

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 évig voltunk együtt. Jó néhány hónapja nem vagyunk együtt már, nem szoktam rá gondolni csak nagyon ritkán és a szakítás sem viselt meg. Viszont a gond az, hogy alig maradtak meg emlékek is. Egyaránt pozitívak és negatív emlékeket is kegyetlen nehezen vagy szinte egyáltalán nem vagyok képes felidézni.

Nem olyan szélsőséges módon, hogy az sem tudom ki ő, de rengeteg dolgot felejtettem, (mint pl. gyerekkorrombol 3-4 év alatti dolgok)

Ez miért lehet? Valami bajom van? Köze lehet hozzá, hogy megcsalt esetleg?


2021. márc. 29. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad így védekezik a csalódás ellen. Ha elfelejted, nem fogsz szomorkodni miatt. Ugyanez megfigyelhető egyeseknél traumák után.
2021. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2019-2020 kiesett nekem,egy elég szép kórházi esemény miatt,szóval szerintem nálad is trauma/stressz okozza a gondot.Foglald le magad vagy vegyél egy kutyát/macskát(esetleg pszichológus).

Aztán fel a fejjel,ne add könnyen magad!

2021. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végül sikerült megoldást találnod, hogyan emlékezz vissza?
2023. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!