Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A jarvany ideje alatt kerult...

A jarvany ideje alatt kerult valaki pszichiatriara? Ha igen elmeseli,hogy mi volt vagy mi miatt kerult oda mennyire gazos most bekerulni? Stb kooszi

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly a pandémia kezdetén amikor sok minden dolog lezárásra került nyáron, többek között az egészségügyi néhány szolgáltatása

Egy közeli barátom azért került be mert ön illetve közveszélyes volt, tévképzetekkell, és üldözési mániával.

Jelenlegi helyzet nél nem tudom mi az eljárás menete, viszont akkor a háziorvos ki érte a pszichiátriai vizsgálatot, És az azt végző orvos utalta be a pszichiátriára.

2021. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még decemberben voltam a Kenézy-ben. Egy covid-teszttel indítottak (az orrba nyomkodós féle), utána bekerültem egymagam egy izolált szobába. Csak mosdóba mehettem ki, oda is maszkban. Egy napot voltam ott, míg meg nem jött a negatív eredményem, de az maga volt a pokol. Az ápolók csak beadták a kaját (bár néha azt is elfelejtették), az se érdekelte őket, hogy élek vagy halok. Egyedül az orvosom nézett be párszor és beszégetett velem. Ha nem hoztam volna magammal egy könyvet, tuti megbolondulok, bár én még szerencsés voltam. Mikor felkerültem a "rendes" osztályra az egyik lány mesélte, hogy ő három napot töltött karanténban.

Utána már normálisabb volt a helyzet, a betegeknek nem kellett maszkot hordani. Egyedül a kapcsolattartás volt valami borzalom így. Bár nekem azt mondták, a nyílt osztályon vagyok, én azt erősen kétlem, mert rögtön elvették a telefonom. Így a családommal való kapcsolattartásra maradtak a látogatások, amiket a járványhelyzet miatt 15 percre korlátoztak (a rendesebb ápolók engedtek többet is), de azt is egy üvegfalon keresztül.

2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!