Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova forduljak segítségért???...

Hova forduljak segítségért??? Gondolok valamire pl: busz de vonatot mondok helyette..... karácsonyt mondtam húsvét helyett kéket mondtam fekete helyett ....

Figyelt kérdés

Heti szinten előfordul ez, a párom már ismeri ezt de sokszor kinevet.....

2 éve hogy külföldön élek... nem tudom h lehet e összefüggésbe.... páromon kívűl max 2-3 ember beszél magyarul körülöttem egész nap az idegen nyelvet hallottam... a családdal beszélek meg írogatok is magyarul (covid miatt itthon vagyok most)

de nem tudom lehet h most kezdek megbolondulni?????


2021. ápr. 2. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
2 év alatt nem fogod téveszteni az anyanyelvedet.
2021. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neurológia. IgG tesztet csinálnék, hogy tudjam, voltam-e covidos ...
2021. ápr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neurológiai kivizsgálásra kellene elmenned és beszélni az orvosoddal. Ez lehet kezdődő afázia is, azon pedig semmi nevetni való nincs.
2021. ápr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk gyerekkorom óta az egész családban gyakori a szótévesztés. Covid után nyilván vizsgáltasd ki magad, de szerintem nem kell ezen jobban idegeskedni, mint amekkora probléma.


Nagypapám 90+ éves, 60 éves koráig kutatás-fejlesztés részleg vezető volt, és vannak, akiknek gőzük nincs róla, hogy mit mond, annyit téveszt. Én valószínűleg tőle örököltem, mert már alsós koromban is probléma volt azzal, hogy nem jutnak eszembe a szavak. Stressz és fáradtság hatására még rosszabb a helyzet. De most, hogy javasoltátok, majd én is kivizsgàltatom magam.

2021. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudok róla, hogy átestem volna a Covidon.

Először mikor volt ilyen akkor még nem is tudtunk a Covidról.

köszi a válaszokat megpróbálok figyelni rá valahogy lassabban tudatosabban beszélni .. aztán elmegyek ha fogadnak kivizsgáltatni magam..

2021. ápr. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!