Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miutan meghal egy szerettunk,...

Miutan meghal egy szerettunk, normalis halottlatova valni?

Figyelt kérdés

Varjam, hogy megjelenik, vagy uzen valamit, vagy nem fog? Semmi nincs a halal utan? Vagy meg bolyong a szelleme? Vagy attol fugg? Mitol?

Mennyi ideig varjak arra, h megjelenhet meg? Ha nem jelenik meg, o nem akar? Ha megjelenik, megijeszt?


2021. ápr. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tudja, mi van a halál után. Itt is csak azt tudják neked leírni a válaszolók, amiben ők maguk hisznek. Valaki szerint a szellemek itt vannak köztünk, csak nem látjuk őket, valaki szerint álmunkban tudnak üzenni nekünk, valaki szerint nincs lélek és az emberi tudat a halál után megsemmisül, valaki szerint a halál után a mennyországba kerülünk Istenhez, és még sorolhatnám. De hogy mi az igazság, azt nem tudhatja SENKI élő ember.
2021. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Amíg fel nem dolgozódik a gyász, addig mindig visszavárod majd. Gyakran álmodsz vele.

Kedves kérdező, a halottak csak nagy ritkán kapnak engedélyt arra, hogy megjelenjenek, és beszélgessenek az élőkkel. Megijedhetsz a jelenéstől, igen, még akkor is, ha ő nem akarja.

2021. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy engedelyt kapnak?
2021. ápr. 2. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja. Viszont nagyon sokszor hallottam, hogy a gyerekek még lássák a szellemeket, olyan emberektől hallottam ezt aki tudom nem hazudik. Valami lehet ebben az biztos...
2021. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!