Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallottam az egyik leghíresebb...

Hallottam az egyik leghíresebb amerikai pszichiátert beszélni és azt mondja gyakran a szoftwareben(elmében) keressük a hibát ami a hardwareben(agyban) van?

Figyelt kérdés

Na most én úgy gondolom ,hogy többnyire keveréke az agyi és a elme problémáknak a mentális betegség.

De ha többnyire hardware(agyi) probléma például a skizofrénia akkor hogyan lehet kicserélni/megszerelni a nem jól működő alkatrészt/agyirégiót?

Mert a gyógyszer jelenleg nem tudja meggyógyítani a skizofréniát csak kezelni.


Ha esetleg van valami tudományosan előrehaladott vagy modern nézőpont a skizofrénia gyógyítására azt belinkelnéd?

Köszi


2021. ápr. 4. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudjuk megszerelni a hardwaret, mert az agytudomány, agykutatás még gyerekcipőben jár. A HW okozhat SW problémákat, de SW segítségével nem tudjuk megoldani a HW problémákat (ebben az esetben).
2021. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tudnék tenni én a gyógyulásért?
2021. ápr. 4. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami fontos, azt már megtetted: meg akarsz gyógyulni. A többi a szakértők dolga.
2021. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg olyat hallottam h egy doki bevallotta hogy nm értik az agy kemiajat,magyarán kísérleti patkányok vagyunk nekik. Milliárdos gyógyszeripar,rohadt sok pénz van abba h mindenkit gyógyszereznek. És ezek a cuccok durvábbak mint a drogok amit a fiatalok vesznek..
2021. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Attol, hogy valamit nem ertunk, meg mukodhet. Van jo par ilyen gyogyszer, kezeles.

2021. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!