Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már hallucinálásnak számít?...

Ez már hallucinálásnak számít? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Ahogy a függöny rálóg a radiátorra, és azon vannak "csíkok", és árnyékot vet a fehér függönnyel, olyan, mintha emberek feje lenne ott, 6 db kicsi emberfej, aminek a szeme a radiátor teteje, az orra a csíkok, a szája pedig a függöny alja, de ez nincs mindegyiknek. Eddig sosem tűnt fel (de nem is figyeltem rá), és most is csak a "nagy orrosak" hirtelen, aztán minél tovább néztem, annál jobban kirajzolódtak a fejek, és most tökre idegesít. :D És mikor hirtelen odanéztem, még kicsit meg is ijedtem, és most vele szemben ülve olyan, mintha engem néznének, és csúnyán néznének rám, és mikor hirtelen nézek oda, valamelyiknek mintha az arckifejezése is változna.
2021. ápr. 7. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
És eltüntetni sem tudom, mert úgy van vasalva a függöny.
2021. ápr. 7. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak unatkozol.
2021. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számít annak. 1#-el egyetértek, te csak unatkozol.
2021. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallucináció az, ha valami teljesen valótlant látsz, hallasz, érzel. Pl. áll a szobád közepén egy ismeretlen ember, aki beszél hozzád. Illúzió az, amiről te kérdezel, a függöny valóságos a radiátor is az, de te belelátsz valamit, ami nincsen. Szerintem húzd el a függönyt, nyugodj meg, próbálj elaludni.
2021. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket minden jo megfigyelesu ember lat, es sokszor meg mas is latja, ha sikerul megmutatnod, merre latod. Nekunk a pacnimintas csempen ott volt Lenin, a vecen ulve lattam meg. Ezen ne aggodj, csak masra is gondolj.
2021. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!