Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez alapján ADHD-s vagyok?

Ez alapján ADHD-s vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szokásommá vált, hogy szétaprózódik a figyelmem és nem összpontosítok. Gyakorlatilag alig tudok valamit elvégezni úgy, hogy ne szakítsam félbe valami mással, hogy aztán azt is félbeszakítsam valami mással. Mindennel így vagyok. Kisebb dolgokban ez úgy néz ki, hogy elkezdek olvasni, de egy perc után leteszem, mert eszembe jut valami, aztán visszatérek, aztán megint kicsit félbehagyom. Edzeni kezdek, de elkezdek közben nézni valami videót, aztán a videót is leállítom, mert harapnék valamit. Koncentráltan nem tudom, mikor tanultam utoljára. Nagyobb dolgokban meg úgy néz ez ki, hogy mindig csapongok. Nincs egy kialakult életutam, képzéseket is abbahagytam, meg párkapcsolatokban se nagyon merek elköteleződni.
2021. ápr. 11. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Szerintem inkább az a kérdés, hogy ezt a képességedet hogyan tudnád hasznosítani,mert a cimke nem segít.Vannak akik így viselkednek, és mégis hatékonyak tudnak lenni.Pl. ha úgy tanulsz, hogy félbeszakítod időként, mást csinálsz és visszatérsz, úgy működik neked? Mert ha igen, miért hagynád abba? Amúgy én is így tanulok, és elég jól. Vagy párhuzamosan csinálsz több dolgot? Ha működik rendben van. Szóval talán inkább valamilyen önismereti irányban kellene elindulni,sokféle lehetőség van,pl.egy jó kinezológus is sokat segíthet, hogy önmagadra találj :)
2021. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!