Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenem megvan, mégis elvesze...

Mindenem megvan, mégis elveszett vagyok. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Átlagon felüli helyzetben vagyok. Ugyan a munkám nem szeretem, de mindenem megvan, anyagilag. (Roppant spórolós ember voltam, mostmár hogy anyagi céljaim nincsenek, mostmár mindent megveszek, ami kell. Nem dugtak alám semmit, sőt... Mindenért megdolgoztam. Van saját házam 2 is, kocsi, pénz. Kapcsolatom fél éve ért véget, de nem voltam boldog benne... De most nem érzem még magam késznek egy új kapcsolatra Szüleim élnek, de nincsenek. Abszolút nem tartom velük a kapcsolatot több éve, elég csúnyán elbántak velem. Érzelmileg zsaroltak, anyagilag megloptak, és olyan életet élnek, amit nem bírtam (állandóan veszekednek, egymásnak esnek, törnek zúznak...) elköltöztem a nagyszülőkhöz. Velük a kapcsolatom teljesen kiegyensúlyozott, béke, nyugalom és egymás segítése, teljesen megértjük egymást. Viszont most a vírus miatt társaságba nem nagyon járok, és csak egyetlen egy barátom van, akivel néha találkozunk, a többiekkel nem nagyon, csak telefonon/interneten beszélünk. (Ugye nagyszülők miatt félek, nehogy odavigyem...)

Szóval itt vagyok 23 évesen, lassan 24 leszek. Anyagilag egész jól állok, viszont nincs semmi életcélom. Beadtam a jelentkezést egyetemre, valószínű fel is vesznek, pontjaim megvannak. De nem érzem magam boldognak. Olyan elveszett vagyok. Mihez kéne kezdeni, hogy kicsit másképp fogjam fel a dolgokat? Vagy hogy kiegyensúlyozottabb legyek? Utazni nem szeretek, olvasni szoktam, sportoktól irtózom (amúgy sportos alkat vagyok, a munka nem hagy elpunnyadni) hobbim is van, mégis elveszett vagyok. Néha csak lefekszem és alszok, olyankor legalább nem gondolkodom. De esténként mindig pörög az agyam, és alig tudok elaludni...


2021. ápr. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen a probleman egy pszichologus nagyon jol tudna segiteni, ha nyitott vagy ra.
2021. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm, esetleg nincs valami, ami nyomaszt, vagy nem tudod a kiváltó okát? Ha nincs, akkor idővel, családban pl. boldogságod lelheted.
2021. ápr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát van ami nyomaszt. De nem tudok vele mit csinálni. Engedtem, és nem a miatt van most ez az érzés. Ez rámjött pár hete, és azóta folyamatosan tart.
2021. ápr. 26. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

24 evesen hogy lehet 2 hazad meg kocsid? A kocsit meg elhiszem, de ott valami bibi van ha 24 evesen ugy kezdesz az eletben hogy mar van 2 hazad. Valamit megis alad dugtak azert.


Kiveve ha lottot nyertel vagy orokoltel.


Ha tevedek, akkor le tudnad irni a siker titkat ebben a tekintetben?

2021. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, le tudnám. 18 éves koromra volt 1 millió Ft-om. Persze ebből ruházkodtam, cigiztem, néha buliztam. Eljártam dolgozni, haverral illetve a szomszédokba. Aztán lett egy munkám, elég jól kerestem, keresek helyi viszonyokat nézve. Sikerült venni egyet még az árrobbanás előtt. (Jelenleg kb dupláját éri.) Illetve egyet eltartási szerződés alapján szereztem. De nem dugták alám, bár az igaz, hogy a jelenlegi értéke kb 1/4-ét költöttem az eltartásra. Persze nem számolva az időt. Fűnyírás, orvoshoz hordás, bevásárlás, stb.
2021. máj. 10. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mindenem megvan, mégis elveszett vagyok. Mit kéne tegyek?"


Hmm.... szerintem gondolkozz el a kovid oltásokon, mert csakis tökéletesek. Bár nem vagyok tévedhetetlen. De szerintem minden oltást a jó széndék lés a tökéletes szakmai tapasztalat szól, apartheid véletlen sincs benne, sem pedig genetikai emberkísérlet.


Hogy is volna...? Hiszen az oltás gyártók bevallottam mRNS-t tesznek bele.


Teljességgel kizárt, hogy az ártana bárkinek is!



Csak azért vélekedem így, mert a hasamra ütöttem. Ez az én szakmai érvem. Nyilvánvalóan. :)



De hát én mondtam, hoyg tökéletelen vagyok, lehet, hogy butaságot írtam avval, hogy az oltások tökéletesen és alapjában hasznosak. Vagy mégis hasznosak? Szerintem igen! Sőt, tökéeltesek!

2021. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!