Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is szokott mérgébe rongáln...

Más is szokott mérgébe rongálni? Ugye nem csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Ha igen leírnátok hogy mit csináltatok legutóbb mérgetekbe?

2021. ápr. 12. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Én szoktam
Én nem
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem, ez egyáltalán nem normális!


Normális ember tudja kezelni a feszültséget, a stresszt, és nem fordul agresszióba.

2021. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Valahogy az eszembe se jutna.

Máshogy nem próbáltad még levezetni?

2021. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például mortal kombatnál(komplete edition) mikor már vagy 150x próbáltam shao kahnt legyőzni de nem ment kompletten kettétörtem a kontrollert puszta kézzel.
2021. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Két éves szintnél azért kicsit jobban meg a dühkezelés. Ugyanis a két éves korosztály önuralmára jellemző a török-zúzok földhöz verem magam viselkedés.
2021. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam, egyszer sikerül annyira felhergeljenek,hogy az ajtófélfát beszakítottam véletlen,de már tudom kezelni a dühömet.

Hugom összetörte az autómat és még én nyugtattam,hogy nembaj, megjavítjuk tanulópénz(tolatáskor letörte a tükröt)

2021. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj ki valamilyen indulatkezelési terápiát, hátha segít
2021. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rohangálni nem is, de sétálni igen. Amúgy teljesen normális, mivel a fizikai aktivitás, mozgás, sport levezeti a feszültséget. Előttem a sok zen buddhista már orvoshoz küldött, de nem kell. A séta nyugtatja az idegeket, és nagyon egészséges.
2021. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es: a kérdező nem rohangálást, hanem rongálást írt, elsőre én is benéztem :D
2021. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam megtenni, de van, hogy érzek rá késztetést. Én ilyenkor valami olyat verek egy keményebb dologhoz (pl beton), amit nem sajnálok (pl fakanál), és addig, amíg el nem törik. Talán próbáld meg így, hiszen tönkre teszel valamit, így kielégítő a pusztítást vágy, de olyan dolgot tezsel tönkre, aminek nincs értéke, nem más tulajdona, és ráadásul a csapkodás elviszi az energiát is.
2021. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Egy indulatkezelési tréning hasznosabb lenne mint a szubhumán rombolás...


Majd a munkahelyén is szétveri a gepet ha rászól a főnöke, h jobban dolgozzon...?

2021. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!