Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tud ajánlani valaki egy...

Tud ajánlani valaki egy kedves, jól bevált pszichológust nem horribilis áron?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretnék egy kedves pszichológust találni Budapesten (13. kerületi vagyok) akivel könnyű megtalálni a közös hangot, és kedves, aranyos és tényleg érti a dolgát. Nagyon nehezen találok olyat aki szimpatikus, eddig mindig elzárkóztam attól, hogy megbízzak egyben és megnyíljak neki. Ha lehet örülnék pár ajánlásnak és ha lehet valami példával is, hogy milyen szintű problémával segített megküzdeni. 18 éves vagyok így nem szeretnék egy befásult szaktekintélyt, aki csak tini problémáknak könyveli el mindazt, amit megszeretnék a segítségével oldani. (megtörtént eset alapján) Inkább tényleg csak szeretnék segítséget kapni valakit, aki jobban átlátja mindazt, amit napról napra megélek.

2021. ápr. 14. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nem mész inkább coach, csaladallitas, kineziológus vagy theta healing szakemberekhez? Olvass utána ezeknek. 🌹
2021. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de engem igazából inkább pszichológus érdekelne. Ismerem ezeknek a szakembereknek is a lényegét, de van akkora méretű a problémám h inkább pszichológushoz fordulnék első körben.
2021. ápr. 15. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!