Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki mar annyira...

Van itt olyan aki mar annyira tonkrement meg kikeszult hogy csak az ongyilkossagot latja egyetlen megoldasnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,viszont próbálok kimászni ebből a mély szarból.
2021. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég kilátástalan a helyzetem. Minden egyes nap megfordul a fejemben.
2021. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó, vannak jobb percek, de aztán mindig oda lyukadok ki, hogy nem érdemes élni. Igazából már el is terveztem, hogy vetek véget az életemnek, 100x lefutattam a fejemben a dolgot és elképzeltem, hogy vetek véget az életemnek, nehogy véletlen hiba csússzon a dologba és túléljem.
2021. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van tobb mentalis problemam tavalyig elvoltam megszunt a munkahelyem is elkezdetem inni majd jobb lesz de annyira lepusztultnak erzem magam hogy fogalmam sincs mit tegyek nincs olyan nap hogy ne agyalnek azon hogy itt hagyjam az egeszet egyszeruen nem tudom mar semmi erom se lelki se fizikai tobbet szenvedni sem akarok mar a csaladom ha annak lehet nevezni le se szarta milyen allapotban vagyok senki sem akart segiteni pedig mondtam mi a bajom es mennyire kesz vagyok de mintha meg se hallanak majd akkor dobbennek ra mikor mar nem leszek hogy ennek az embernek seguteni kellett volna csak leszartuk ezen is filozom most ha en latnam egy baraton ismeroson csaladtagon hogy teljesen kivan biztos segitenek de en ennyit sem kaptam es mar ugy erzem egyre rosszabb lesz tudom ezt nyavalygasnak veszik szedd ossze magad persze csak az ember ha eljut olyan pontra ahol mar minden mindegy es elege van mindenbol akkor mar segitseg nelkul nem megy oszinten nem tudom mihez kezdjek maradjak vagy menjek filoztam rajta befekszek egy korhazba lesz ami lesz alapon de nem fogadnak a virus miatt mondom akkor jovan belefaradtam mindenbe ugy erzem mar nem sokaig birom tudom mit hisztizek mit nyavalygok sokan igy vannak vele
2021. ápr. 17. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm a covid miatt elvesztette az állását. - Elkezdett vállalkozni, abból amilye van. A tudásából és a tapasztalatából.

A férje még abban az évben (2020) elhagyta egy huszonéves csitri lányért. A barátnőm sírt vagy 4-5 hónapig aztán összekapta magát, csinálja a vállalkozását. Folyamatosan keres kutat, tanul, dolgozik, fejlődik.

Egy közös ismerősünk átverte másfél millió forinttal. 1 hétig kattogott rajta, majd ment és visszaszerzett 800 ezret belőle.

A volt férje ki akarja tenni a közös lakásból és el akarja venni tőle a gyereket. A barátnőm egy hétig sírt miatt, összekapta magát és elvitte a volt férjét egy terapeutához, hogy beszélje ki mi a baja. Azóta jobb a kapcsolatuk.

Az utolsó ügyfele a barátnőmnek megrendelt egy 500ezer forintos munkát amit nem fizetett ki.

A barátnőm most azon dolgozik, hogy legalább a felét behajtsa. Tudod, ami vele történt a covid alatt, azt az ellenségemnek sem kívánom. Elvesztette a munkáját, tönkrement a házassága, az ügyfelei átverik, egy közös barátunk is lehúzta pénzzel, nincs saját lakása mert a lakás fele a férjéé, családhoz nem tudna menni. Mégsem adja fel. Sír egy kicsit, aztán elkezdi megoldani a problémát. Így is lehet. Sosem kért tőlem segítséget. Sosem kért a családjától segítséget. Talán kétszer volt nagyon maga alatt, amikor az a gyökér férje lelépett, meg amikor el akarta tőle venni a gyereket. De akkor sem hagyta, hogy maga alá temesse az önsajnálat.

Felállt és csinálta tovább. Én felnézek rá nagyon. Sosem láttam még nála erősebb nőt. Pedig ő azt hiszi magáról, hogy egy csődtömeg. Szerintem nem az. Sőt!

2021. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én már próbálkoztam is vele, többször is.. De próbálom összeszedni magam hiszen van akinek nagyobb problémája van mint nekem, és még sem hisztizik és nem adja fel.. Aztán majd meglátjuk mi lesz
2021. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as és Kérdező


Hogy vagytok?

2021. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!