Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már alkoholproblémának számít?

Ez már alkoholproblémának számít?

Figyelt kérdés
Hétvégente szoktam inni, amikor hazalátogatok a családomhoz. Este megiszunk 2-3 pohár bort (ők is szoktak). Én viszont nagyon sokat szorongok, nagyon elégedetlen vagyok magammal, úgy fogalmaznék, hogy nem kellemes hely a fejem. Folyton rágódom az elrontott döntéseimen meg egy csomó mindenen. Nem állandóan vagyok depressziós, de vannak bizonyos dolgok, amik kihozzák belőlem - ilyen pl. a barátaim nálam jóval sikeresebb élete. Ilyenkor rám telepszik a rossz érzés és napokig tart. Néha annyira szorongok, hogy nem tudok egyszerűen mit kezdeni magammal. Ilyenkor úgy érzem, kell az alkohol nyújtotta oldottság érzése. Más nagyon nem segít. Edzeni nincs erőm/kedvem, a családommal úgyse tudok megbeszélni semmit, és máson se érzem, hogy nagyon megértene vagy kíváncsi lenne rám. Vagy ez van, vagy egyszerűen lefekszem és a fantáziáimba menekülök.
2021. ápr. 17. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem alkohol probléma, inkább egy kevert depressziós szorongásos kórkép.
2021. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!