Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ha nem tudok sírni?

Mit jelent ha nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
Lassan két éve nem sírtam úgy igazán. Mindig azt érzem milyen jól esne és ezer millió dologtól megszabadulhatnék de nagyon ritkán tudok kipréselni pár könnyet. Nem tudom ez azt jelenti, hogy nem vagyok elég szomorú vagy csak nem tudok és kész vannak ilyen emberek. És nem vagyok se férfi illetve fiatal vagyok szóval az ilyen sztereotípiákba se passzolok bele.

2021. ápr. 18. 17:42
 1/2 alletta ***** válasza:

van ilyen. én sem tudok sírni már vagy 10 éve.

mikor édesanyám halálát közölték telefonon, csak egy könnycsepp gördült le az arcomon. a temetésen dettó.

2021. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Az lenne rá a klisé válasz, hogy elfojtasz magadban valamit, és klisé ide vagy oda, jó eséllyel ebben rejlik a megoldás.

Ha úgy érzed hogy ez komoly probléma menj pszichológushoz, ezt csak te tudod eldönteni.

2021. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!