Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok sírni, mit tegyek?

Nem tudok sírni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, vannak barátaim de nekem nem a társasági magány hanem a szerelmi magány a fájdalmam. Egyszerűen semmi más vágyam nincsen az égegyadta világon csak az hogy egy jó éjt üzentre és egy jó reggelt üzentre keljek és ébredjek. Sírni szeretnék mert jól esne, megittam fél üveg gint tisztán és depressziós zenéket hallgatok de sehogy se akar kijönni.

16/f



#magány #sírás #sírni akarok
2020. aug. 9. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt 16 évesen nem kellene sírni, vagy magányosnak érezni magad, nagyon fiatal vagy, ha 2x ilyen idős lennél lehetne keseregned. Azt sem tudod, hogy mi hiányzik, csak ábrándokat kergetsz.

Nevess, bulizz, ismerkedj, és akkor jönni fog valaki, aki lehet nem fog reggel, este üzenni, de melletted lesz.

2020. aug. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Én 17 évesen még aktívan legóztam.:)Ne aggódj, fogsz még sírni a lányok és a szerelem miatt. Akkor meg majd azt írod ki: Nem tudom abbahagyni a sírást, mit tegyek?
2020. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!