Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ki mit szólna...

Szerintetek ki mit szólna ahhoz, hogy öngyilkosok lettetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet ilyet kérdezni??? Ha bajod van, akkor fordulj szakemberhez!

A

2021. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, fogná aztán ugyan úgy nem engedné be a menekülteket.. hiába mondom, hogy a multikultúra jó mert a sokszínüség erő, de nem hallgat meg.
2021. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A családom és a párom valószínűleg gyászolna egy ideig. Aztán a párom továbblépne, új kapcsolata lenne, a szüleim pedig törődhetnének csak a hugommal, aki amúgy is egész életében erre hajtott.


Barátaim nincsenek, így másoknak nem hiányoznék, ha pedig a szüleim is elmennek, akkor a síromat szép lassan benőné a gaz.

2021. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhhh erre ne is gondoljunk. KB én tartom egyben a családot és intézek mindent szóval meghalni nem igazán érek rá.
2021. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt megbotránkoznának rajta, meg a családot elkileg is megviselné.
2021. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki csodálkozna mert úgy gondolják, hogy kvrva jó életem van. Csak a közeli barátaim tudnának tippelni, hogy miért csináltam, mert mások nem tudnak a gondjaimról. Anyám tuti haragudna és úgy gondolná, hogy ezzel is őt akarom szopatni vagy szégyenbe hozni (a legtöbb önálló cselekedetemről ez a véleménye kb. ovis korom óta). Apám csak inna tovább csendesen. Anyósom táncolna.
2021. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemreg voltam temetesen. Az egyetlen ember is meghalt, akinek valaha fontos voltam. Szeretnem azt hinni, hogy gyaszolnanak, vagy akar tonkremennenek lelkileg (nyilvan, senkinek nem kivannam, de ha valakinek a gyereke hal meg, azert illene megfordulnia a vilagnak, legalabb egy kicsit). De remiszto, hogy mennyire mindenki tultette magat rajta, es ugyanugy ment dolgozni, boltba, es elte tovabb az eletet, kb fel ora siras utan. Utana semmi. Na, ha utanam is ilyen semmi maradna, es elasnanak a retekbe (par veszekedes utan, h ki mennyit fizet)... Na akkor inkabb oket rakom ki az eletembol, hatha valamit meg kihozhatok belole, ha legalabb engem egy kicsit erdekel a sajat eletem...
2021. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szulok belerokkanak baratok, szerelmek tovabblepnek, es akit ezzel buntetni, zsarolni akartal, az massal bujik agyba, massal koti ossze az eletet.

Nem leszel celeb.

2021. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig is gyűlöltek a szüleim, bántalmaztak is. Soha nem érdekelte őket, hogy mi történik velem, nem számított nekik. Csak örülnének, ha öngyilkos lennék, mert akkor nem kellene engem tovább etetniük. Sajnos nem tudok elköltözni otthonról, mert még kiskorú vagyok.

A barátaim talán megdöbbennének, lehet, hogy lenne, aki egy pár könnycseppet elhullajtana értem. De utána minden ugyanúgy haladna tovább az életben, mintha nem történt volna semmi. Mindenki boldogan élne tovább nélkülem is.

A világnak fel sem tűnne, hogy én már nem vagyok többé.

Reggel ugyanúgy felkelne, majd este ugyanúgy lenyugodna a nap, mintha én még mindig láthatnám. Pár év alatt pedig örökre elfelejtenének engem.

2021. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A családom szomorú lenne, a többi meg kibeszélne, hogy na tudtuk hogy nem normális.
2021. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!