Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy öngyilkos akarok lenni. Nem szeretnék sokat írni ide, ha valaki beszélgetne velem és NORMÁLISAN tehát nem szeretném ha egyből azzal jönne a személy hogy baromság, gyenge vagyok, vagy hasonlók. Tippekre lenne szükségem hogy hogyan jöjjek ki ebből az állapotból stb..

Köszönöm a megértést.



2021. ápr. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Tudasosítsad magadban, hogy ez egy öröklött hajlam, amit szuicid jlhajlamnak hívnak, és valójában nem szeretnél meghalni, csak ez egy mentális betegség.
2021. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én beszélgetek ha van kedved.
2021. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

1-es, a szuicid hajlam magában nem mentális betegség, hanem inkább egy másik mentális betegség/probléma velejárója, következménye lehet. "Csak úgy" senki nem akar meghalni. Ez nem örökletes, nem egy betegség. Ez egy állapot, amit kiváltott valami. És minden esetben lehet rajta segíteni.


Kérdező, én szívesen beszélgetnék veled, meghallgatnálak, és segítenék ahol tudok. Persze csak ha szeretnéd.

2021. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetnék veled
2021. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!