Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a pécsi pszichiátria...

Milyen a pécsi pszichiátria nyílt osztály?

Figyelt kérdés
Aki nem régiben volt kérem válaszoljon. Valószínű hogy be fogok kerülni beutaló kell? Nyílt osztályon lehet nálam telefon most a covid idején látogathatnak? Miket kell vinnem?
2021. máj. 1. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia az egyik barátnőmet befektették oda, ő azt mondta hogy jó volt. Az orvosok közül vannak jók és kevésbé jók is de összességében szerintem egész jó a hely. Én csak egyszer voltam ott ügyeleten.
2021. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉS miket vihetek be? Lehet nálam telefon és a látogatást azt nem tudod privátban tudunk beszélni?
2021. máj. 1. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Szóval attól függ hogy milyen problémával mész. Mert én meg a barátnőm peldáúl anorexiásak vagyunk és nekünk csak akkor lehetett telefont használni ha híztunk valamennyit mindegy volt hogy mennyit csak valamit híztál akkor kaptál érte valami jutalmat például hogy telefonálhattál ezzel motiváltak minket a gyógyulásra

2021. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 árokpart ***** válasza:
100%
Nem nem nincsen ilyen Magyarországon. Ha bárki bármuiért önként megy valahova, magyarul nincsen kényszerintézkedés alatt pl. őrizetbe vétel, előzetes letartóztatás, büntetésvégrehajtás, kényszergyógykezelés (a te eseted nem annak minősül) nem korlátozhatnak, hogy kivel beszélhetsz.
2021. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
árokpart te jártál már bent esetleg?
2021. máj. 1. 12:46
 6/8 A kérdező kommentje:
valaki tudna írni nekem a látogatásról a covid miatt az fontos lenne számomra. hogy azért láthssam a hozzátartózóim.
2021. máj. 1. 12:48
 7/8 árokpart ***** válasza:
100%
Nem jártam bent szerencsére egyik pszichiátrián sem, de azt tudom és hallottam, hogy a nyílt osztályok azok szinte teljesen olyanok mint általában a többi fekvőbeteg osztályok a munkarendjük és a házirendjük is hasonló.
2021. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
beutaló kell? te mit vittél magaddal kedves anonim
2021. máj. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!