Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ragadjak egy adott...

Hogy ragadjak egy adott stílushoz ha kényszert érzek erre de nekem jelenleg több stílusom van?

Figyelt kérdés

Szóval nekem régóta tetszik az ilyen full fekete stílus ahol általában dark, horror, ocult, koponyás pólókat hordanék amiket a rockpince boltban lehet találni és ez egyezik néha a belső személyiségemmel is. Szeretem a koponyás tárgyakat, van koponyás hangszóróm is, zoknim, háttérképek stb, meg a vasmacska/horgony mintát is szeretem tetkóban főleg, (nem foglalkoztat a halászat, csak a horgony minta tetszik mint a kártyákban a treff meg a pikk jele.

Képzeletemben mindig ilyen fekete rövid vagy hossz

ujjú pólókat hordok amiken van koponya, horror, dark témás minta meg fekete nadrágot mellé és viszont itt zavar, hogy ha pl. kékes farmert veszek hozzá (amit alapból szoktam most) az zavarja nekem az összhangot. Pedig néha érzem, hogy full feketében járni unalmas de nekem meg zavar, hogy nincs most egy adott stílusom és messziről ha lát egy ismerős nem leszek felismerhető. Meg tetszik mostanában megfogott az esztétika világa, ahol inkább ilyen soft színek vannak, most a kényszer gondolataim miatt kellett választanom egy kedvenc színt ami a pink és így alakítom a kiegészítőimet is mint táska, fésű, telefon stb.de alapból ha túl sok rajtam a pink az nem kényelmes csak fejben. Mivel a barátnőm kedvenc színe a piros(haja is az, fésűje) szóval lehet innen jött nekem ez a része most. De alapból nem annyira kedvelem a pinket.

Meg telefont is úgy választottam színben hogy passzoljon az egyik táskámhoz (narancsos pink szín) de ehhez viszont rájöttem nem illik valahogy a koponyás téma. De én inkább a koponyás, dark világot szeretem. Viszont ha valaki ismer az általában egy szolidabb, átlagos megjelenésű lánynak lát általában kardigánt hordok, kék farmerrel és néha meglátták a háttérképem (koponyás) és modnták ez nem rád vall meg nem az én világom.

És korábban nem zavartak az ilyen dolgok csak egy ideje kényszer dolgok jöttek elő és muszájnak érzem a stílus váltást. Én szoktam sokszor hallgatni rock, metál dark ambiance zenéket, bandákat igaz nem annyira de közben meg szeretek hallgatni aesthetic háttérzenéket, soft lofi mixeket, csajos zenéket de gondolatban muszájnak érzem, hogy csak egy adott zenevilágot hallgassak de én hallgatok alapból technot, dubstep, csajos zenéket, rádiós slágereket, nightcore szóval mindent de most erre a 2 dologra fókuszál az agyam. Szerintetek most lehet tényleg hogy a kényszer gondolataim és tevékenységeim által most érzem ezt a kényszeres váltást egy adott dologra? Korábban suliban hetente váltogattam a táskáimat mert nem tudtam melyiket hordjam (hátizsák inkább)és páran megjegyezték de sosem bántó vagy szekáló szándékkal csak érdekes volt lehet emiatt is rögeszmésen ragaszkodok most egy adott dologhoz? Régen piszkáltak suliban (az elsőben) és több ilyen kényszeres dolgot tudnék felsorolni de most inkább erre a stílusváltásra szeretnék véleményeket kapni, megoldásokat keresni.



2021. máj. 1. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
*bocs a hibákért, gyorsan írtam*
2021. máj. 1. 18:27
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi ötlet? :(
2021. máj. 2. 20:52
 3/3 A kérdező kommentje:
de jó, hogy a saját válasz ezek szerint sima válasznak számít így kiemelni se tudom a kérdést emiatt? szép...-_-
2021. máj. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!