Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyhebb tunetekkel is el...

Enyhebb tunetekkel is el szabad menni pszichiaterhez, ha pszichologus nem segitett?

Figyelt kérdés
Nem mondanam, hogy depresszios vagyok, csak hosszabb ideje nincs kedvem semmihez, de attol meg megcsinalom, de szabadidomben csak pihengetek, nezem a tvt, a telefont, nem akarok sehova se menni. Ez esetben irna fel valami enyhebb hangulatjavitot, vagy itt is jonnenek az agyonszedalo gyogyszerek? Bunkobb lenne velem, mint masokkal? Szoktak viszonylag normalis emberek is pszichiaterhez jarni, pl. aki nem hallucinal, nem akar eret vagni, meg ilyenek ? Vegig is hallgat, vagy csak felir valamit? Erdemes rendeloben probalkozni, vagy mindenkeppen magan? Ha magan, tudnatok ajanlani valakit ?
2021. máj. 5. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen,el. És jó ötlet, mert nem hagyod, hogy eluralkodjon rajtad a baj jobban. Én is jártam, messze nem akartam eret vágni magamon:-) jó volt beszélgetni egy kívülállóval és gyógyszert sose írt.
2021. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Bármivel el lehet. Agyonszedáló gyógyszert meg eleve akkor írnak fel, ha kórházba kerülsz skizofrénként, nem akkor, ha szar kedved van.
2021. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez azért nem teljesen így van, nekem fülzúgás szerű tünetre akartak szorongásoldót meg valami szerotonin visszavétel gátlót adni.
2021. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerezz időpontot nála, vidd el az eddigi leleteidet a pszichológustól. Biztos, hogy nem néz bolondnak!!! Ő gyógyít és nem elutasít.
2021. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál milyen lelet van?
2021. máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy bizonyára előtte volt pszichológusnál is. Hogyha nem volt - nincs tőle mit vinnie, de járhatott más orvosnál is a bajával.
2021. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!