Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letezik olyan akinek segitett...

Letezik olyan akinek segitett a pszichoterapia vagy akar a gyogyszeres kezeles rendbehozni az eletet es az egeszseget? Van itt olyan akinek ez segitett megoldani a problemait?

Figyelt kérdés
Utanajartam hogy elmeletben hogyan mukodik. Nekem abszolut nem segitett. Pedig hatalmas szuksegem lenne segitsegre. Csak nem tudom milyenre.
2021. máj. 6. 05:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent par aprosagot megvaltoztattam a tortenetben. Arra gondoltam hogy ha egy ismeros olvassa majd nem jon ra. De ugysem olvassa, ha olvasna akkor rajonne igy is. Pl. Nem medencejuk volt a szuleimnek hanem hatalmas kertitavuk meg telikertjuk, meg teraszuk. De a lenyeg ugy is az volt hogy tolem emellett sajnaltak a ruhat meg a kajat. Raadasul aktival megnehezitettek az eletem a 8 ora tomegkozlekedessel, rossz iskolaval, orvosellenesseggel,mindemellett irrealisan nagy elvarasokkal hogy legyek milliomos es vegyek hazat 19 evesen mikor meg egy alberletet alig birok el, stb...
2021. máj. 8. 04:02
 12/13 A kérdező kommentje:
Tudsz valakit ajanlani esetleg?
2021. máj. 8. 04:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Írtam privit
2021. máj. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!