Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy minden embernél...

Normális, hogy minden embernél más valakinek érzem magam?

Figyelt kérdés
Mintha minden ember valaki mást hozna ki belőlem. Nem tudom, miért van ez, de az egyik barátnommel teljesen más vagyok, mint a másikkal olyan értelemben, hogy mindketto másképp lát engem, és mindketten a saját benyomásaik szerint figyelnek engem. Kicsit zavar, mert így olyan, mintha 2-3 személyiségem lenne, pedig ugyanaz az ember vagyok. Más is tapasztal ilyet vagy orult vagyok?
2021. máj. 9. 05:32
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

szerintem ez inkább valami olyan dolog mint pl. kényelmesebben érzed magad az egyikkel, jobban megbízol benne és azért.

ha több személyiséged lenne, az teljesen más, én már néztem DID-es lány videóit, ő elmesélte milyen ez.

(hangokat hallasz, és kiesnek emlékek)

kérdezz meg szakembert, én csak ezt tudom mondani.

2021. máj. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:
29%
Nincs több személyiséged, hanem csak nincs igazi identitásod, nincsen olyan "te", akivel minden esetben azonosulni tudsz, ezért még privát térben is többféle perszónát raksz ki a "legóból". Hogy normális-e, hát serdülőként még nagyjából, felnőttkorban már nem egészen, de manapság ez huszonévesen is igen jellemző, és egyesek sosem növik ki.
2021. máj. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam onmagam lenni, de utána jott valaki, aki megalázott és osszetort, és azóta félek hogy nem vagyok elég jó. :(
2021. máj. 9. 06:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális. Én is ezt éreztem fiatalon. Aztán mostanra kialakult a saját személyiségem egész jól.


Különben az alapvetően nagyon is jó, h alkalmazkodsz a környezetedhez. Az sokkal rosszabb úgy általában, ha valaki nem tud alkalmazkodni.


40+

2021. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!