Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El tudom “küldeni” saját...

El tudom “küldeni” saját magamat pszichiátriára?

Figyelt kérdés
depressziós vagyok, pár hónapja jártam pszihológushoz de anyám lemondta mert azthitte jobban vagyok, mikor nem is mondtam neki soha ilyet. Mégrosszabbul vagyok és öngyilkossági gondolataim vannak. Annyit akarok hogy mit kell hozzá csinálnom hogy bekerüljek a pszichiátriára, vagy másik esetben megint pszihológushoz járjak? (és talán ő majd elküld). nem érdekel hogyha veszélyes amit csinálnom kell, csak bármit csinálok anya nem tudja felfogni hogy rosszul érzem magam, és szeretném hogy észrevegye mert már nagyon komoly a helyzet. az a probléma hogy 18 éven alatti vagyok és nem tudom csak úgy felhívni az orvost és mondani hogy kórházba akarok menni
2021. máj. 9. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyukáddal, és mondd el, hogy mi van, és hogy egyáltalán nem vagy jobban, és orvosra van szükséged. A pszichológusnak is elmondhatod, akkor további kezelést javasol.
2021. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj iskolapszichologushoz, az majd eliranyit.
2021. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

menj háziorvoshoz, ő pedig be tud utalni pszichiáterhez. Illetve ha a környékeden van korház és azon belül pszichiátriai osztály is akkor csak szimplán bemész és kész.


ha gondolod akkor írj privátban és tudok tanácsot adni, önfejlesztésre is hogy könyebb legyen megbírkozni a problémáiddal.

2021. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbálkozz az iskolapszichológusnál vagy akár csak egy tanárodnál akiben megbízol, talán ha ők mondják anyadnak hogy segitsegre van szukseged majd elhiszi

De semmilyen veszelyes dolgot ne csinálj magaddal kerlek, mert kicsit sem eri meg barmennyire is ez tűnik az egyetlen megoldasnak...

2021. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!