Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Befeküdhetek saját kérésre a...

Befeküdhetek saját kérésre a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi nem használ. Sem gyógyszer, sem pozitív gondolkodás semmi. Állandóan rettegek a betegségektől (magamat egyáltalán nem féltem) csak a kutyámat de a egész nap csak betegségek járnak a fejemben már 5 éve. Kivagyok teljesen nem bírom már.
2020. jún. 9. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen a phszihiátered beutalhat ha kéred tőle
2020. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beutalhat, ha megvan a kellő ok.
2020. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz hír, hogy a kutyádat nem viheted magaddal a pszichiátriára. Ki fogja gondját viselni addig...? Folyamatosan aggódni fogsz érte, és állandóan szorongani miatta.
2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én voltam bent saját kérésemre a háziorvosom beutalt. A nyílt osztályon voltam a Nyírőben. Azt a helyet nem ajánlom senkinek. Az orvosok és ápolók elvannak a szobájukba bezárkózva. 4 napig egyáltalán nem foglalkoztak velem. Ha kérdeztem valamit arra is csak nagy kényszeredetten válaszoltak. 4 nap után saját felelősségre távoztam, mert értelmetlennek tartottam tovább maradni.
2020. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "se gyógyszerek" ?

Milyen gyógyszerek? Pszichiáter által felírt, vagy csak amolyan homeopátiás / gyógynövényes vény nélkül kaphatók?


Ha se pszichológus, se pszichiáter nem kezelt még, akkor kezd azzal, mielőtt diagnosztizálnád és beutalnád magad a pszichiátriára.


Először pszichológus, ha súlyosabb úgy is javasolni fogja a pszichiátert, aki pedig javasolhatja a kezelést.

2020. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz és pszichiáterhez is felváltva. Szedtem gyógyszert is.
2020. jún. 9. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 15:55-ös.


És egyikük sem javasolt kezelést? Már nem is jársz egyikhez sem?

2020. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bevallom mivel nem éreztem magam a gyógyszerektől, hiába szedtem hónapok óta abbahagytam magamtól a szedésüket. A májértékeim romlottak nem voltam jobban és annyira mondogatta mindenki, hogy ezt fejben kell eldönteni, hogy abbahagytam. A pszichiáterhez és a pszichológishoz való járásom a vírus miatt szűnt meg, jövőhétre kaptam időpontot.
2020. jún. 9. 23:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebben meg tudlak érteni, én se szívesen szednék semmiféle ilyen gyógyszert. Bár sokszor van olyan helyzet ahol nem lehet kiküszöbölni.


Te amúgy elhiszed, hogy ezt meg tudod "fejben" oldani? Vagy inkább gyógyszert szednél?

Szerintem fontos, hogy te magad, hogy érzed, hogy mennyire súlyos ez a probléma.

2020. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy brutál módon vannak hangulatingadozásaim. Egyszer azt gondolom megoldom fejben, aztán jönnek a pánikrohamok és kétségbe esem. Ha szedem a gyógyszert ha nem ez mindog így volt.
2020. jún. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!