Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akartam lenni de...

Öngyilkos akartam lenni de túléltem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Végezni akartam magammal, másokra való tekintettel nem írom le hogy,de túléltem.


Ez egy jel lehetett hogy ne adjam fel? Újra megakarom tenni,de mivan ha megint nem sikerül?


Hiába küzdök nem találok kiutat ebbőo a xarból amibe kerültem. Fáj élni, fáj h nem jelentek senkinek semmit. Egyedül itt kommentelgetek, itt osztom az észt másoknak bármilyen tanáccsal. Pont én aki a saját életét ben tudja rendbe szedni akkor mit pofázok én másoknak?



2021. máj. 9. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Mi a kérdés?
2021. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Azzal járnál a legjobban, ha felkeresnél egy szakembert, aki segít neked.
2021. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
79%

Úgy tűnik az a karmád,hogy itt oszd az észt.Nem elviccelni akarom ne értsd félre,mindenkinek van valamilyen feladata az életben.MINDENKI értékes ember

te sem véletlenül vagy itt.

Találj valami célt vagy célokat.

2021. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem akarok célokat mert lezüllöttem, hiába akartam jobb munkát más szakmát nem megy


Mivel nincs jobb munkám nincs pénzem szakmára ördögi kör...


Anyámék alkoholisták tőlük jobb távol maradni


Nem úgy osztom az észt, segíteni szoktam vagyis próbálok olyan tanácsot ami segíthet

.


De pont én adjak tanácsot aki szart nem tud a saját életével mit kezdeni?

2021. máj. 9. 19:37
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha én komolyan öngyilkos akarnék lenni, akkor nincs az az Isten, aki megállíthatna.

Persze, ha nem csak figyelemfelkeltés volt a célom!

Ne sajnáld az időt, pénzt pszichológusra, nem akarsz te öngyilkos lenni!

2021. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Velem sem foglalkoznak az emberek nagyon a szüleimen kivül,minden szar volt már az életemben...én is akartam öngyilkos lenni,de elmentem orvoshoz (igaz a zárt osztályon kötöttem ki 2 hétre) de rendbe hoztak,már nem akarom megölni magam,de a boldogságtól sem repdesek :D
2021. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát azt hittem jó lesz úgy ahogy akartam de mégse.


Nincs kinek figyelem felhívni. Egyedül lakok, észre se vette volna senki. Ezért is akartam otthon, nem pedig kiugrani az ablakon meg ilyenek mert senki nem mentett volna meg de ezt is csak elbaxtam

2021. máj. 9. 19:42
 8/25 anonim válasza:
90%

Majdnem ugyanezt csináltam pár éve. Bár nem próbáltam öngyilkos lenni, "csak" önpusztítóan éltem és közben a gyakorin bíztattam másokat. Olyan dolgokkal, amikben én magam sem hittem, de reméltem, hogy valakinek valahogyan segít. Képmutató vagyok.

Ne legyél öngyilkos, kérlek! Bele sem kezdek felsorolni, mennyi mindennel járna, amit nem akarnál. Hogy az eredménytelen kísérleted egy felsőbb hatalom jele e, vagy csak véletlen, azt nem tudom. De azt igen, hogy amíg nem haltál meg, addig mindig van esély jobbra fordítani az életedet. Szándékosan nem azt írtam, hogy minden jobbra fordul, mert nem minden és nem is csak úgy magától fordul. Nem prédikálni akarok, de ez tényleg így van. Akármit szeretnél, ahhoz kisebb, vagy nagyobb mértékben, de kell a saját akaratod.

Ha most, vagy később beszélgetni szeretnél, nekem nyugodtan írhatsz.

2021. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem akartál öngyilkos lenni. Aki az akar lenni az meg is hal. Ez egy segélykiáltás volt a környezeted felé, hogy hé, itt vagyok, vegyetek már észre, vegyetek már emberszámba, én is ugyanúgy szeretnék élni mint ti, de egyszerűen nem megy. Te mit tanácsolnál egy ilyen embernek aki ezzel a problémával küzd? Csak volna rá valami értelmes válaszod. Akkor mostantól próbáld te is eszerint élni az életed. Amúgy kíváncsi lennék, hogy mi ez a szar helyzet amibe kerültél, talán segíthetnénk hogy más szemszögből lásd a problémáidat.
2021. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
2-es! Milyen szakemberre gondolsz? Hóhér, vagy ki tud segíteni?
2021. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!