Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik milyen hatása van...

Mi történik milyen hatása van ha valaki bevenne 5 mg xanaxit egyszerre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Megnyugszik, alszik egy nagyot.

Nem történik tragédia.

2021. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Huhhh hát én ennél sokkal nagyobb dózisba szedem naponta. Nincs semmi még csak nem is alszok.


Nyugi nem fogsz bele halni

2021. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

20 darabrol beszelunk, gyerekek. Amugy nem halalos, de ennyitol nem alvas lesz, hanem esetleg ellenkezo hatas. Felfokozottsag, duhroham.

Ez egy nagyon jo gyogyszer, de az ilyen drogozasra hasznalasok keltik rossz hiret, es ezek okoznak hozzaszokast.

Husz eve szedek, az eletem adta vissza. De ne legyel hulye.

2021. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legkisebbel szedi akkor igen 20 db.


Az a baj h nem tudom mit szeretnének, pörögni , meghalni.. nem is érdekel.


De mindenki más. Pl az h én sokkal nagyobb dózist tolok ebből annyi h szedem egy ideje hozzászoktam ez van.

Másik pl a fájdalomcsillapítók.. nem szedtem soha csak mikor még anyám adta be, most se. Mert nem használ se fej, hát,izom, derékfájdalomra semmi, meg a kenőcsök se..

Más meg jajj bevettem egy flector port azt aludtam két napig... De jó neked baszod :D

2021. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, komoly baj biztos nem lenne belőle. Ezekből a benzodiazepinekből gyakorlatilag nem lehetséges halálos túladagolást elérni, xanaxnál konkrétan gramm/testsúlykg szinten van a halálos adag. Azaz ezekből a 0,25 stb. mg-os tablettákból egy hatalmas vödörrel kellene megenni hozzá.
2021. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!