Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakivel túl sok rossz...

Ha valakivel túl sok rossz dolog történik egyszerre, akkor hogy lehet tovább lépni az életben?

Figyelt kérdés

Volt már valakivel ilyen? Történetek? HOgy álltál talpra, hogy kezdtél új életet?


csak olyanok írjanak, akik sokat tapasztaltak.



2013. jan. 9. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet továbblépni, hogy cserébe elvesznek az érzéseid.
2013. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, pontosan. Végére én is úgy éreztem, mintha csak üresség lenne bennem. Minden lepergett rólam, nem éreztem semmit. Érdekes volt.
2013. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent nulláról kell kezdened.De szó szerint kell értened,nincs segítséged,mintha ledobtak volna egy lakatlan szigetre. Még lehet hogy élvezni is fogod...
2013. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1 est kaptál vagy mi?
2013. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ez meddig tart? örökre így maradhat? vagy egy idő múlva felszabadul az ember, és kisüt a nap? őszintén...
2013. jan. 9. 23:19
 6/8 anonim válasza:

hali

Nekem egy eléggé szemét nyaram volt. Családi gondok, haláleset, alakuló kapcsolat vége, barátokkal összeveszés. Kemény időszak volt. Kb 7 hónap telt el azóta, de még mindig vannak érzékenyebb pillanatok/fájó emlékek. A mélypontot a magánnyal, és a zenehallgatással vészeltem át. Azóta történtek pozitív események is, de még nem álltam rendesen talpra! Majd idővel "kiderül az ég"! :) 20/f

2013. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm hogy leírtad ezt. nekem másfél év kemény szívás volt. Már arra gonoltam véget vetek ennek. és most kisütött a nap. erőre keptam, és újra örülök az életnek. Örülök hogy nem csináltam semmi hülyeséget. Eljön mindenkinek az ideje.
2013. febr. 27. 19:14
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok!

Közhelyesen hangzik, de igaz!

-Idővel jobb lesz!

-Ami nem öl meg, az megerősít!

Én úgy tartottam magamban a lelket, hogyha valami hülyeséget csinálok, akkor feleslegesen tartottam ki idáig!

2013. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!