Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha dührohamaim vannak a...

Ha dührohamaim vannak a nagyon rossz életem miatt, azon ki vagy mi tud segíteni?

Figyelt kérdés
Minden elromlott az életemben, sok dolog eleve nem is volt jó. Jelenleg semmi nincs, ami pozitív energiát adna. Emiatt egy pillanat alatt felhúz bármi, már az is, ha elsőre nem nyílik az ajtó. Sok embert eltaszítok magamtól emiatt, eleve szinte senkim nincs már, rokonok se szinte. Lehet ezen valahogy segíteni? Pszichológushoz járok, de nem érti mekkora a baj, az önbizalmamat akarja mindenképp növelni, mert mondtam neki egyszer, hogy az is kevés. Mit lehet tenni? 40 vagyok, nő.
2021. máj. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy, hogy nem tudjuk mi a baj, esetleg leírhatnád. Van esély arra, hogy a helyzet javuljon? Az lenne a legjobb megoldás.
2021. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dührohamaid a tehetetlenség érzése miatt vannak.

Neked nagyon jót tenne a meditáció. Van ingyenes is, sok helyen.

Ha rendszeresen gyakorlod, javulni fog minden, meglásd.

2021. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Muszáj lenne valami olyat találnod, amiben némi örömödet tudod lelni, valami hobbi, időtöltés, ami kapaszkodót jelenthetne neked ebben a szörnyű boldogtalanságban. Az önbizalmat csak úgy varázsütésre hülyeség próbálni megnövelni, az a sikerek, örömök hatására nőhet csak.


Megpróbálhatnál amúgy picit nyugodtabb lenni ilyen stresszhelyzetekben, az is egyféle sikerélmény lehetne, ha menne.

2021. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Történt változás?
2022. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!