Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire nagy probléma ha...

Mennyire nagy probléma ha félek elaludni egy rossz álom miatt? Többi lent

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt volt egy álmom ahol a halott mostoha nővérem láttam (Nem láttam egyszer sem és nem is ismertem, annyit tudok róla hogy hogy nézett ki) és az álmomban felakasztotta magát a szemem láttára. Nem nagyon törödtem ezzel mert tudtam hogy csak egy rossz álom. De aztán egyre többször volt ilyen ezalatt a 2 hét alatt és ezért nem alszom mert félek hogy megint ez lesz Nagy a baj?
2021. máj. 4. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy nagy a baj, de fel kellene keresned egy pszichológust. Egyrészt, mert félsz és nem alszol miatta - aminek hosszútávon negatív következményei lesznek-, másrészt valami oka van, hogy álmodban többször megjelenik.


Egy kis relaxációt kipróbálhatnál: [link]

2021. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik meghaltak azok elmennek, nincs mitől tartanod az álmoddal kapcsolatban. Álmokon keresztűl sokszor a tudatalatti üzen, próbáld megérteni, hátha valami családi kapcsolati dolog.
2021. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Néha én is félek elaludni, ugyanis alvásparalizissel kűzdök.. Szerintem próbálj meg elalvás előtt nem erre gondolni.. Vegyél mély levegőket és figyel a légzésedre, engem ez mindig megnyugtat. Esetleg ha ettől jobban éreznéd magad, menj ki a temetőbe és vigyél a sírjára virágot.
2021. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem probléma legközelebb ha elofordult próbáld meg kicsit irányítani és bucsuzz tőle el lehet amiatt mert nem tudod őt elengedni, ilyen módon halt meg? Ha igen sikerült feldolgoznod higy miért tehette ezt és elfogadtad a döntését? Mindenképp próbálj pozitívan gondolni rá és szeretettel beszélj hozzá lehet újra ugyanezt álmodod és nem változtat azon hogy megteszi e vagy sem de mindenképp próbáld meg az elengedest, tudsz róla beszélni azzal a szüloddel aki által a mostoha novered volt? Szerintem az segíthetne kérdezz róla több mindent és úgy hogy próbálod megismerni könnyebben el tudod majd engedni
2021. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!