Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tudom, hogy meg fogok...

Ha tudom, hogy meg fogok halni az oltástól, de mégis beadatom, az öngyilkosságnak számít?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Akkor sokan elkövettük sajnos. Amúgy ez inkább kockázatvállalás,mint öngyilkosság szerintem,mert nem biztos,hogy meghalsz,de ugyanúgy a vírustól sem lehet tudni,vagy mi alapján tudod biztosra,hogy halál lesz a következménye?
2021. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha mondjuk tudod, hogy durva allergiás reakciód lesz az oltástól és mégis beadatod, ja, az egyfajta öngyilkossági kísérletnek számít. De meghalni valószínűleg nem fogsz tőle, mert az oltóponton fel vannak készülve az ilyesmire, és el fognak látni.


Ha viszont arra gondolsz, hogy chipet ültetnek beléd a gyíkemberek, az oltástól betegednek meg az emberek, az oltásokkal kísérletezik az embereken a háttérhatalom meg a többi ilyen sületlenség, akkor próbálj egy kicsit okosabban gondolkodni és utánaolvasni a dolgoknak hiteles forrásokban, mert ezek elképesztő butaságok.

2021. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ez a te felelősséged, de gondolj bele: Hitler ötlete volt Európa zsidó lakosságát kiirtani. Nem ő ölte meg a zsidókat, hanem a katonák, mégis Hitlernek rójuk fel a gyilkosságokat. Hol az igazság?

(Ez csak példa volt, nem kellenek a világháború-fanatikus kisgyerekek, köszi)

2021. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Igazad van. Reméljük most is kiderül majd az igazság és a bűnrészeseket is előveszik.
2021. jún. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!