Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék így nyugodtan 8...

Hogyan tudnék így nyugodtan 8 órát aludni? Kifejtés lenn.

Figyelt kérdés
Minden nap hajnalban kezdek, 3:20-kor kell kelnem, de délutánra úgy elfáradok hogy alaposan bealszok, majd 20:00 körül kelek és nem tudok aludni, majd csak nyitott szemmel bambulok a sötétbe és másnap megint agyatlan mosott szar vagyok. Mit kezdhetnék magammal hogy kipihenten keljek?

2021. máj. 11. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne feküdj le délután.

Ha este nyolckor kelsz, nincs min csodálkozni, hiszen kb akkor kéne lefeküdnöd, hogy meglegyen a 8 óra alvás.

2021. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Délután, amikor érzed, hogy kókadsz, menj le sétálni. Igazából egy nap alatt át lehet erre állni. És feküdj le időben, este 7-8 között.
2021. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tudom mondani én is, egy szabadnapon forgasd át az alvásciklusodat, bármennyire is lesz nehéz az elején. Koffeint kerüld! Hamar hozzá fogsz szokni, kb. 1 hét alatt, aztán azt tartsad viszont.
2021. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell hajnali 3:20-kor kelned? Bele gondolni is rossz, hogy olyan korán fel kell kelnj, függetlenül attól, hogy mikor feküdtem le este.
2021. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Célozd meg a 6 órát elsőként. Ha a szbadnapjaidon kialszod magad a 6 óra mellett már nem leszel mosott szar bent.


Èn vendéglátásban 13-15 óráztam. Így vol túlélhető. Délután ne feküdj le. Àllj neki takarítani. Menj el bevásárolni, hívj fel valakit. Ezek felkeltenek. A fizikai aktivitás felèbreszt, engem az is ha lezuhanyzok. Így 9-kor ha elalszol 6:30-at tudsz aludni.

2021. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 vannak ilyen szakmák, pl. BKV-sofőr, MÁV stb. Az emberek szállítását este és hajnalban is meg kell oldani.
2021. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Az időt nem tudod meghackelni.
2021. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!