Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tart a rivotril elvonas...

Meddig tart a rivotril elvonasi tunete? (Eddig szedtem de elkezdtem forgalomba vezetni es elhataroztam, hogy leteszem, igaz orvosom azt mondta, hogy nyugodtan vezethetek tole nem akarom, hogy emiatt okozzak balesetet)

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kemény 2 hét volt. 3 naponta 0.125 mg-al kell csökkenteni. De attól is függ, hogy milyen dózisban, és milyen sokáig szedted.
2019. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete tart azóta semennyit nem szedek. Le lehet szokni róla amúgy. Kellemetlen de nem halsz bele. Hajrá. Vezetésnél nagyon gáz! Szerintem.
2019. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elvonási tünetek intenzitása 8-14. nap tetőznek, azután lassan alább hagynak. Attól fűggően meddig szedted, lehetnek elhúzódó tüneteid.
2019. jún. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!