Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,5-ös rivotril hatástalanságá...

0,5-ös rivotril hatástalanságát minek lehet betudni?

Figyelt kérdés

Régen felírták nekem, javasolták a szedését, Risperdal mellé. Nem javultam, ugyanúgy pánikoltam, rosszul lettem emberek közelében. A legelső beszedéstől számítva kb 40. alkalomnál tejcsordogálásom lett, +15 kilót híztam. Abbahagytam, mert nem éreztem jól magamat. Továbbra is szorongtam, rettenetes módon, így Frontint és Stimulatont szedettek velem. 17 órát aludtam naponta, nagyon gyenge voltam, úgyhogy azt is abbahagytam. Egyáltalán nem segítettek, csak rontottak az állapotomon.


Maradt még a tavalyi Rivotrilomból, tegnap bevettem egy marékkal, mert 4 éve rosszul alszom, de nem hatott. Gondolkodni kezdtem, hogy mégis mire való? Oké, idegméreg, rontja a májfunkciókat, koncentrációképességet. De, hogy egyáltalán nem csökkenti a stresszt...?


Éjjelente is pánikrohamaim vannak, egyre borzalmasabb. Ha nem ebben a nyomorult, táposok országában lennék, már rég szívnám a cannabist.


Ez a rohadt rivotril jutott. Ha iszok rá, sem másabb.

Kinek mi a tapasztalata?


2021. máj. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a fűtöl mégdurvább pánikrohamaid lennének
2021. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Nagyon valószínű hogy fűtől csak rosszabb lesz. Ha gondolod kipróbálhatod. Néha történnek meglepő dolgok de készülj fel hogy jó eséjjel ponthogy rontani fog a helyzeten. Más komolyabb cuccal pedig ne próbáld kezelgetni magad, még alkohollal se. Keress egy jobb pszichiátert. Kérdezd meg a körzeti orvosod kit ajánl. Próbálj ki többet is. Ha telik rá magán orvoshoz is mehetsz (megéri ha van rá keret, mert sokat árthat egy kókler). Próbálhatsz gyógynövényeket is pl. nervenpflege wörishofffener. Ezt kúraszerűen érdemes használni nem csak amikor pánikolsz, elvileg 2 hét mire igazán használ. Nekem nem segített de van akinek igen.
2021. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó hogy próbálkozol azzal hogy jobban legyél, de inkább a probléma okát kéne megszüntetni.

Ja és vannak más alternatívák is:

- olvass utána milyen vitaminok vannak amik a "jó kedvért" felelősnek. Én csak a magnéziumot tudom mondani de tudom, hogy van más is

- egészséges táplálkozás

- edzés

- jóga

Gondolom ezeket már tanácsolták, de minimum 3 hónapig kéne rendszeresen csinálni hogy javulj.

Ezen kívül a nyugodt környezet is fontos lehet.

2021. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és hogy a kérdésre is valaszoljak: előtte erősebbek voltak a gyógyszerek amiket szedtél és hozzászokott a szervezeted vagy valamiért nem tudott felszivodni rendesen
2021. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a 4. írt. Meg olyan is van, hogy nem mindenkire pont ugyanúgy hatnak a gyógyszerek.
2021. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!