Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg létezik megérzés?

Tényleg létezik megérzés?

Figyelt kérdés

Pl vkinek egy rokona volt családtagja meghal autóbalesetben hirtelen, hogyhogy megérzi?

Mert hallottam már ilyet.

Bevillan előtte a kép???



2021. máj. 14. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen..
2021. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Megálmodni is szoktunk előre dolgokat. Az agyunk dolgozik. A félelmeink és a vágyaink az agyunkban leképeződnek és esetleg képet is alkot róla az agy. A baj csak az, hogy ez nem tuti és nem biztos, nem lehet belőle kiindulni. Az álmainkhoz nincsen időbélyegző, mint a fotókon. Lehet, hogy megálmodod az ötös lottó számait, csak az nincs ott, hogy hanyadik heti nyerőszámok.
2021. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Dejavu ez
2021. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Létezik! Mikor a tesómnak a kórházban leállt műtét közben a szíve én a suliba órán síró górcső kaptam pedig akkor még nem tudtam mi van utánna szünetben hívott anya hogy szedjem össze a kisebb tesoimat és menjünk haza mert neki be kellett menni a kórházba.


A másik történet az az volt hogy a szomszédomban született egy kis baba 4 hónapos volt. Azt álmodtam hogy meghalt. reggel mikor mentem dolgozni kint volt a halottas kocsi

2021. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó :(
2021. máj. 15. 04:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik megérzés, a lélek üzenete, és mindig igaz.
2021. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Létezik létezik, csak azokra a megérzésekre nem igazán emlékezünk, amik nem jöttek be... azok olyanok, mint ha nem is lettek volna. Ezért olyan hatásos a megérzés, amelyik meg is történik... na azt nem feledjük.
2021. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik, disszertációt írok mesterin akivel akartam írni a mesteri dolgozatomat beadata a felmondását. Ép három hónappal írtam egy másik tanárnak mi lenne a kutatási témám az órájára.De nem kellett végül írnom abból a tantárgyból dolgozatot az lesz a kutatási témám a mesteri végére.Mesteri felvételire készültem amikor a tanár megkérdezte az interjún mit szeretnék csinálni az elkövetkező két évben pont az interjú felvételi után egy öregotthonban látgattam el.Három hónap múlva véletlenül egy öregotthonban találtam munkát.
2022. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!