Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet??

Róbert dávid kérdése:

Ez mitől lehet??

Figyelt kérdés
Tehát a fluanxol depot injekciót kapom 4 hónapja,és ma kezdtem el magam jól érezni "remisszió" vagy sem? Vagy nem az injekciótol van? szedek még anafranil,kventiax,rivotril. Az elött rosszul voltam 30/F és ha igen igy maradok?

2021. máj. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szakmai kérdés, amire csak a pszichiátered tud válaszolni, kérdezd meg tőle.

Nekünk ötletünk nincs, hogy az injekció/a gyógyszerek/egyéb esemény okozta azt, hogy jobban lettél. Azt pedig végképp nem tudjuk megmondani, hogy így naradsz-e vagy nem...

2021. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok,na látod ezért kell ilyen szarokat szedned,mert nem tiszteled az embereket ha nem lenézed és szemen köpöd őket . Na csá !
2021. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miköze van a gyógyszereknek és a tiszteletnek?
2021. máj. 19. 02:49
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert minden,betegség lelki eredetű érted !

Csupán csak ezért !

2021. máj. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Almaxd válasza:
Asszongya nem tiszteli az embereket mikor ő kezdett el itt parasztkodni kiégeeek g€ci
2021. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!