Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Iskoláskoromtól nagyon szórakozott vagyok. Emiatt sokat kacagtak rajtam, kész bohóc voltam, mert sokszor mentem meghívásokra utánavaló nap, eltévesztettem mindent

De jól tanultam. Jó képességeim voltak

Ez mindenhova követ, középkorúként is. Emiatt kirúgtak több munkahelyemröl, amit nagy szégyenként éltem meg, hogy mentalisan zakkantnak nézek ki, mert en nagyon ambíciós vagyok, szorgos és büszke, pechemre

Most már még újabb és újabb munkákat próbáltam ki, ahol mind felsültem, mind kirúgtak mindenhonnan

Tanari allastól kezdve gyári melósig és még annál is lejjebb, sehol nem találtam meg a helyem

Mit lehet tenni, mi lehet az oka?

Nagyjából csak munkaheyi környezetben derul ez ki, gyerekkorban az iskolaban ( nem tudtam mi a házifeladat, folyton hívtam az osztalytarsakat, habár én is az órán voltam és figyeltem, mégis elment a fülem mellett, elhagytam tolltartóm stb

Orvosnál voltam de azt hitte gondolom, hogy nem akarok dolgozni, szerintük semmi bajom, úgyhogy égethetem magam tovább



2021. máj. 20. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem figyelsz eléggé semmire, elkalandozol
2021. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ADHD? ADD?
2021. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akarok figyelni miert nem sikerul ?
2021. máj. 20. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el másik orvoshoz! Akihez először mentél ezzel, nagyon úgy tűnik, hogy nem megfelelő szakember volt! Ne add fel, keress profi pszichológust!


"De akarok figyelni miert nem sikerul ?"


Nem hinném, hogy tehetsz róla. Lehet hogy tényleg ADHD-d van.

2021. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!