Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez, mitől lehet?

Miért van ez, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt férjem rendszeresen használt akkor már 15 éve narkotikumokat, amikor összejöttünk, ezáltal eléggé sok mindent ki probáltam én is, viszont nem rendszeresen, mint Ő, illetve a baráti társaság. 1 év alatt, kb 4x ecstasy-ztam, illetve 2x kokainoztam, speed-hez nem nyúltam, egyébként az volt a legtöbbet használt a társaságunkban. 2018-ban megromlott a kapcsolatunk és az egyik barátunk belevitt a marihuánába. 1 hónapot napi 2-3 szál füves cigivel bírtam ki. Egyszerűen csak ez tett boldoggá. Meg volt a szokásunk az akkori legjobb barátommal, együtt lógtunk mindennap és Ő hozta a cigit és zenét hallgattunk, kaja flash-nél pizzát rendeltünk. Hollandiába jártunk ki fesztiválokra (Qlimax, Defqon1 stb), ott is kipróbáltuk a cafe shop-okat. Nagyon szerettem ezt az érzést, de miután a férfjemtől elválltam a legjobb barátom is ment vele együtt, azóta nem is beszéltünk és fű közelében sem voltam. Azóta is az van,ha meghallom azokat a zenéket, amiket akkor hallgattunk, akkor nagyon megkívánom a füvet. 3 éve nem szívtam, sosem tartottam magam függőnek. Alkoholt egyáltalán nem iszok, rendes cigit sem szívok soha. Miért hiányzik ennyire?


2021. máj. 20. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert azzal az érzéssel kötöd össze. Ha hallasz egy zenét ami egy olyan partyn volt, ahol be voltál állva és élvezted, akkor ha meghallod várod hozzá a jó érzést ami fű nélkül nem jön.
2021. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OK erre egy 8 éves is tudja a választ mi a fenének kellett ezért kérdést kiírni? ki akarod magaból beszélni?
2021. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz érdemleges választ írni, akkor inkább ne írj semmit! Nem arra vagyok kiváncsi, hogy mit tud egy 8 éves. Görgess tovább!
2021. jún. 5. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!