Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nem értem mi van velem. Az utóbbi 1 hétben teljesen elment az étvágyam és napi 500 kalória alatt eszek. Szó szerint semmit nem eszek már, mivel nincs étvágyam. Valamint erős hangulatingadozásom van. Egyszer könnyen ingerlékeny vagyok, aztán az átvált szomorúságba és sírásba, de utána pár órára megint rendben érzem magamat, nem vagyok szomorú, de utána újra jön a könnyen ingerelhetőség, szomorúság, és így tovább. Valamint hónapok óta pánikrohamaim vannak. Nem értem magamat, nem értem mi lehet a bajom.

2021. máj. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel így nem lehet diagnózist felállítani, tippem: bipoláris affektív zavar, esetleg valamilyen személyiségzavar. Szakember tud segíteni.
2021. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj.

Kaptál oltást? Attól is lehet, majd elmúlik. Az orvos jobban ért hozzá, mint a válaszolók.

2021. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég összetett a probléma, ezért ajánlom, hogy mindenképp fordulj klinikai szakpszichológushoz. Erre ne a gyakoris válaszolóktól várj magyarázatot.
2021. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!