Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehetek egész nap...

Mitől lehetek egész nap kótyagos és szédülékeny? Mióta koponya MR-en voltam napról napra szarabbul érzem magam, kezdjek aggódni? Corpus pineale cystám van.

Figyelt kérdés

Lelet: A pinealis régióban 16mm-es T1 hypo, FLAIR izo, T2 hiperintenz, széli részén a hemográdiens mérésen jelmentes részt is tartalmazó, térszűkítő hatással nem bíró képlet látható.


Dg:

Pánikzavar, ciklotymia

Generalizált szorongásom van.

Borderline személyiségzavar, kevert depressziós zavar.


Elvileg nem okozhatna tüneteket, de úgy érzem h már néha olvasni sem tudok mert ahogy ráfókuszálok egy pontra ealakar mozdulni a kép, mint akinek agyrázkódása van, szemproblémáim vannak néha, megemelkedett nyomást érzek a szememben, érzékeny a mozgásra néha, ha rángatózik a kép a tévében már azt hiszem hülyét kapok, most is, ahogy felkeltem, már zsibong a fejem, és néha nem mindegy a fejmozgás sem, mert néha egy aprónak tűnő, de hirtelen fejmozgatásnál "berezonálok", mint akinek összerázták a fejét, ez egyre rosszabb, és ez sajnos tovább fokozza a szorongásomat mert ahogy soraimat írom, most is gyomoridegem van ami általában reszketéssel, remegéssel is társulni szokott. Vérnyomásom sűrűn mérem, az is ingadozik néha, magas pulzusszám, és szívproblémák is vannak, de úgy vélem mintha valami nyomná az agyi idegeimet, vagy az agyalapi mirigyet vagy csak ennyire sérült a központi idegrendszer. Már az MR vizsgálat előtt is voltak ilyen tüneteim, de semmi kórosat nem mutattak ki. Orvostól orvoshoz járok de mivel pszichés beteg vagyok ezzel magyaráznak mindent.

De már úgy érzem h lassan a napot sem tudom végigcsinálni vagy elmenni valahová mert olyan vagyok mint egy részeg. Alvás közben megszűnik ez az érzés, de amint elkezdem a napot jelentkezik. Préselődik a fejem, zsibong és mint aki bármikor el fog ájulni. Segítsetek kérlek!


2021. máj. 22. 10:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!