Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Koponya mr vizsgalat panikbete...

Koponya mr vizsgalat panikbetegkent?

Figyelt kérdés

Hogy eljem tul? Nem birom a bezartsagot. Ha kapok kontrasztanyagot, az hogy tortenik? Injekcio vagy meg kell inni? Ha inni kell, milyen az ize? Melltartot le kell venni?(a fem merevito miatt gondolom) a terdemet neztek, akkor nem vettem le, ebbol lehet kesobb bajom?:/ izgulok nagyon, hogy talalnak-e valamit

Epilepszia miatt megyek


2016. jún. 20. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha orvosok közelében vagy nem olyan ijesztő nem fogsz pánikolni
2016. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos igen a pánikbetegség nagyon rossz és nem nem fogod kibírni. Párom anyja sem bírja a bezártságot neki a derekát kellett volna. Be is feküdt de nem bírta. Ha nagyon erős vagy tehetsz egy próbát. Könnyen beszél az akinek nincs ilyen baja.
2016. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jelentem kibirtam :)

Muszaj volt, inkabb kibirtam, felek hogy agydaganatom van, inkabb deruljon ki... megnyugtatott kicsit a zene meg a panikgomb

2016. jún. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!