Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet még legális az...

Hogy lehet még legális az alkohol? És a drog miért nem az?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom még tini koromban, aki ivott. Rendszeresen megütött, aztán mikor szakítottunk (talán örökre, de évekre biztos) maradandó sérüléseket okozott alkohol hatása alatt.

Emellett drogozott is, de akkor normális volt mindig, de az ivástól teljesen agresszív lett. Már könyörögtem neki hogy inkább szívjon de a sör ugye olcsóbb meg könnyebben beszerezhető és persze nem kockázatos a fogyasztása, szóval inkább ivott.


És egyszerűen nem értem, hogy miért legális még az ivás, és miért pont az nincs betiltva.

Nem láttam még bedrogozott embert olyan agresszív állatnak mint pl egy részeg embert,pedig olyan helyről jöttem ahol láttam ezt azt.



2021. máj. 23. 23:36
 1/9 Pruty válasza:
57%
Mert fűves kis csicskákkal találkoztál, vannak épp elég aggresszív drogosok hidd el. Amúgy meg a drogok, és most nem a fűről van szó, még mindig százszor rosszabbak mint a pia.
2021. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
USA-ban megpróbálták, az eredménye ismert. Költözz valami iszlám fundamentalista helyre, ott józanul fognak verni.
2021. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alkoholt kell betiltani, hanem aki annyit fogyaszt belőle hogy box mesterré váljon azt kellene elvonóra küldeni.


A legegyszerűbb példa: mindenkitől tiltsák be a lőfegyvert, mert az öl. Pedig nem a lőfegyver öli meg az embert, hanem aki használta a fegyvert.

2021. máj. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hatalmas pénz van benne mind a gyártók,mind az államrészéről .
2021. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem merik itt Magyarországon legalizálni, mert egyből sokan rákapnának. Utána meg be lennének szívva az emberek, és nem akarnának dolgozni. Tehát nem tenne jót a gazdaságnak.
2021. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#4. ebben tévedsz, vagyis igaz jó pénzt hoz, viszont ha a marihuanat ugyanúgy az állam megadóztatná, viszont legális lenne a fogyasztása akkor abból is ugyanannyi pénz befojna a kasszába.
2021. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az alkoholistákat megbüntetem, egy iszlám fundamentalista országba se vernének már a férfi férgek, azóta én "ütök" előbb xd
2021. máj. 24. 21:51
 8/9 Pruty válasza:
7: Ezt mondd el Adhmednek, olyat kapsz plekinből, hogy átgondolod a dologokat.
2021. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mire a kezét emelhetné már halott volna. Gyorsabb vagyok, azóta gyakoroltam. :'D

Már sokszor átgondoltam a férfiak létjogosultságát, mindig a haláluk mellett döntök végül.

2021. máj. 25. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!