Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magyarországon legális a...

Magyarországon legális a phenibut nevű szer?

Figyelt kérdés

Ha igen, ez szerintetek igazi phenibut?:


[link]


Eddig az angol fórumok alapján mindig azt hittem, valami illegális drog, amit feketén dealerektől lehetne venni.



2021. febr. 17. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Illegális
2021. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt hittem. Akkor az emag -on hírdetett phenibutban liszt van és maltodextrin?
2021. febr. 24. 12:15
 3/6 zsozsi123 válasza:
Attól hogy illegális, az emagon hirdetett is igazi volt. Kinabol veszi mindenki aki Európában árulja, és kiló számra nagyon olcsón, tehát nem éri meg senkinek kamut árulni. Ettől függetlenül az emagon már nem lehet venni, és egyre kevesebb az európai vendor mert kezd meleg lenni a téma. Magyarországon valóban illegális, de ha szeretnéd nyugodtan rendeld meg… én 2020 óta szedem folyamatosan, össze se tudnám számolni mennyit rendeltem már belőle..(3-4kg-ot legalább) a határon nem keresik konkrétan, de ha éppen azt veszik ki szúrópróba szerűen akkor nem fogják tovább engedni, de nem is lesz belőle semmi bajod. Nekem már 3x foglalták le, a weboldal ahonnan rendeltem mindig vissza utalta a pénzt, a rendőrség pedig pont leszarja egyszerűen csak nem engedik tovább és ennyi. Sőt igazából a határon ellenőrző navosokon kívül nagyjából senki nem tudja hogy mi az vagy hogy illegális e Magyaroszágon, egyszer 2021ben setaltam a szél Kálmán téren, megállítottak a rendőrök igazoltattak és megkértek hogy nyissam ki a táskám, megnéznék mi van benn. (Néhány ruha meg a Phenibut - 2 zacskó is) az egyik rendőr kivette, megkérdezte mi ez, Én meg mondtam hogy edesito szer.. valasz: hmm nem is lattam még ilyet. Vissza rakta és mindenki ment tovább a dolgára.
2023. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy a phenibut illegális, meg "kezd meleg lenni a téma", de közbe vodkát meg bármikor lehet venni a sarki ABC -ben gond nélkül.
2023. márc. 25. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
3as, azóta lett bármi bajod a lefoglalt cucc miatt?
febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsozsi123 válasza:
Dehogy lett bajom… bárki rá írhatja a neved egy dobozra a címeddel és telefonszámoddal együtt, nem?;) az ilyen eseteknél az első és gyakorlatilag egyetlen “szabály” hogy tagadod, nem tudják bizonyítani hogy azt valóban te rendelted. Nem rendeltél semmit.
márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!