Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb. hány évesen, és minek a...

Kb. hány évesen, és minek a hatására értétek el azt a szintet, hogy már semmiben sem érdekel mások véleménye? Hogyan lehet felgyorsítani ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés
18L

2021. máj. 24. 13:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Vannak helyzetek ahol számít mások véleménye, de a te életed döntéseit neked kell meghozni. Egyszerűen ki kell állni a véleményed mellett, és ha tévedsz lásd be, ne keress bűnbakot.
2021. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
32,most már tenyleg ugy vagyok vele hogy van egy velemenyem a dolgokrol. Valtozni senki miatt nem fogok, nem is akarok. Aki nem szimpatizal velem, szíve joga, mivel én sem szeretek mindenkit. Sokaig aggodtam a kulsom miatt, hogy jajj itt is uszogumi, jajj ott is. Plusz hogy milyen ruhát hordhatok, miben nem neznek ki. Nos oszinten megmondom nem erdekel kinek mi tetszik rajtam, azt hordom amiben jól érzem magam es kenyelmesnek talalom. Felgyorsitani nem hinném hogy fel lehet, egyszeruen az évek alatt tapasztalod meg hogy tokeletes sose leszel, viszont lelkibeteg igen a megfelelesi kenyszer miatt.
2021. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyen megfelelési kényszered, lehet te magad is elhiszed, hogy nincs, de valami miatt mégis mások véleménye érdekel.
2021. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
kb. 30 évesen
2021. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
4es vagyok. Még fiatal vagy, persze hogy izgat, hogy ki mit gondol rólad. Ebbe idővel bele fogsz fáradni az örökös bizonyítási vágyba a megfelelési kényszerbe. Beleunsz, és ennyi, onnantól kezdve mondhat bárki bármit, de nem fognak és nem is fog érdekelni az sem ki mit mond a hátad mögött. 40 éves vagyok már, a külsőm olyan szempontból érdekel, hogy az egészségem megőrzése végett figyelek oda csak, meg edzek, cangázok, a többi már nem érdekel, főleg az elkívánt dolgok nem. :)
2021. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Senior Séf ***** válasza:
67%
Fiatal korban még munkál az emberben a megfelelni vágyás. Kell egy bizonyos kor, ami után rájön, hogy csak saját magának (eg esetleg a szerettei elvárásának) kell megfelelnie. Én 30 és 40 között értem el abba a korba.
2021. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Nálam akkor jött el, mikor kikerültem a gimiből, bekerültem a nagyvárosba egyetemre és egész más szemmel láttam a világot. A volt osztálytársaimat, akiknek addig meg akartam felelni, már csak jelentéktelen “hangyáknak” láttam a nagyvilágban.
2021. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Kb 35. Hasznos tanács, építő vélemény most is érdekel, csak megfelelni nem akarok senkinek.

Pl ha szakállat növesztek, akkor 10 embernek tetszik, 10-nek meg nem. Ha megborotválkozok, akkor is, csak a két csapat helyet cserél.:)

2021. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
elég nagy probléma, ha valakit semmiben nem érdekel mások véleménye. senkinek sincs egy bölcsek köve a zsebében, mindig érdemes több nézőpontból szemlélni a dolgokat, nem csökönyösen menni a saját fejünk után. nem attól lesz valaki érett felnőtt, hogy ilyen beszűkülten gondolkozik.
2021. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Hát nézd 9es, ha minden "jó" szóra oda kéne figyelni és azt követni bele lehetne őrülni. Mert az egyik A-t mond a másik B-t, felelj meg mind kettőnek mert ha csak az egyiknek felelsz meg akkor a másik szétszed érte. Hosszú távon nagyon fárasztó. Fiatalon mindenki nyomta az okosságát és sehová nem jutott tőle az ember, mindenki tök okos aztán kiderül idővel eszméletlen gya.gyaságokat beszélnek az emberek össze. :) Úgyhogy majd ha eljuttok oda, majd rájöttök miért lesz elegetek az egészből, addig görcsöljetek a megfelelési kényszertől.
2021. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!