Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismerősöm szilveszterkor több...

Ismerősöm szilveszterkor több féle drogot is bevett (kokain, speed, ecstasy) azóta teljesne ki van fordulva magából, még mindig "nem tért vissza" a földre. Hogyan lehet felgyorsítani a tisztulási folyamatot? Mivel lehetne a közérzetén javítani? M

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én egy fél "füves cigarettát" javasolnák! Azzal tuti le tud jönni, ha még nem tért vissza!
2012. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
pofannvagni,hogy korbeforduljon a feje a nyakan...a barom..akkor mar miert nem vagja fel az ereit es ugrik a dunaba..a hatas ugyanaz,csk ugy gyorsabban tavozik evilagrol.
2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a fenébe. Ha most megcsinálta, legközelebb is megcsinálja. Hogy miért nem a konnektorba nyúl bele az ilyen.
2012. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nagyon depressziós és paranoiás lett. olyan félelmei vannak, amiből azt gondolom, nem tisztult még ki teljesen. nem tudom mikor tisztul ki a szervezete teljesen, egyáltalán lesz-e még normális? nem akarom hagyni, mert szeretem és segíteni szeretnék neki. csak nem tudom, mi ilyenkor a teendő?!
2012. jan. 4. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Én elvonókúrára küldeném, addig, amíg nem késő. Mert előbb-utóbb belehal a drogozásba...
2012. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
ha szereted akkor szakszeru segitseget kerj es ne varakozz sokaig,mert megfog hallni.
2012. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4-5 napig tolta ezeket a baromságokat rengeteg pia mellett, utána meg nyugtatókat szedett be. látszólag jól van, de idegileg és lelkileg kivan mint a kutya. fogok vele beszélni erről, de arra gondoltam, hátha van addig valami "tisztítást" meggyórsító szer, gyógyszer, házi praktika, akármi, ami kihajtja belőle a kemikáliákat és megnyugszik végre.
2012. jan. 4. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:

"4-5 napig tolta ezeket a baromságokat rengeteg pia mellett, utána meg nyugtatókat szedett be"

Te jó ég.. akkor előtte se lehetett százas az illető (már nem hiszem, hogy a depresszió, paranoia csak a szerektől jött). Nem lehet, hogy ez egy öngyilkossági kísérlet volt?

2012. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem, csak jól akarta magát érezni, utána meg nyugtatókkal próbált elaludni. nem először csinálta... nem tudom, hogy bírja, és mik lesznek a hosszú távú következményei. jó állása van, szerető társa. nem tudom, mi lehet a gond. a családi dolgai elég zűrősek, csak erre tudok tippelni, hogy vmi fájdalmat próbál így elnyomni... mindig regenerálódik, utána újracsinálja... ki tudja meddig...
2012. jan. 4. 17:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
sok víz. de a közérzetén sehogy se lehet javítani, az együtt jár pár napig azzal hogy jövöget le róla, főleg a kokó miatt.
2012. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!