Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiába van feleségem, egy szép...

Hiába van feleségem, egy szép kisgyerekem mégsincs kedvem élni?

Figyelt kérdés

Az anyagi helyzetünk az utóbbi egy évben nagyon megromlott, feleségem mai napig optimistán áll a dolgokhoz,de én már úgy érzem feladtam a küzdelmet hogy egy nap újra sínen legyünk.


Otthon már semmivel se foglkozok, a kislányom se derít jó kedvre csak várom a pillanatot hogy legyen vége számomra az életnek.

De ahhoz meg nincs bátorságom hogy magam tegyek pontot az életem befejezésére.


30/F


2021. máj. 29. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tele vagyok, se kutyám, se macskám és ugyanúgy semmi kedvem élni évek óta...

Ha a feleséged és a kislányod nem elég motiváció hogy összekapd magad akkor nem tudom mi. 29F

2021. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez. Ne legyél pöc*fej. Az anyagi helyzet nem minden. Váltsatok akkor. A feleségednek van igaza, fiatalok vagytok, te max depressziós vagy, ezért kellene szakemberhez menni, és nem cserbenhagyni a családodat.
2021. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy és belesüllyedtél az önsajnálatba. Állj újra talpra. A feleségednek és a kislányodnak szükségük van rád. Keress munkát, vagy jobb munkát. Járjatok el kirándulni. Szerinted ha otthon ülsz és a telefont vagy a TV-t bámulod azzal jobb lesz? Hamarabb jön a megváltás? 30éves vagy. Nem szeretnéd látni, hogy a lányod cserfes csajsziból hisztis kamasszá majd gyönyörű nővé fejlődik? Tűzz ki egy kisebb célt magad elé, ha elérted akkor jöhet egy következő.
2021. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az autómat eladtam az árát nekiadtam feleségemnek meg a házat is az ő nevükre irattam. Ennél többet nem tudok már nekik segíteni.
2021. máj. 29. 09:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha elmennél dolgozni?

Besegítenél a házimunkában, néha te is főznél, elvinnéd a lányodat sétálni (az pl. ingyen van)??

2021. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tudod sokan ilyen helyzetben a legkisebb szalmaszálba is kapaszkodnak. Te pedig csak ülsz mint egy rakás szerencsétlenség. Dolgozni dolgozol? Vagy tönkrement a vállalkozásod? A feleséged helyében jól fenékbe rúgnálak, hogy felnőlj végre és vállald a felelősséget. Szerinted a gyereked mit fog érezni, ha megtudja, hogy az apja egy puhapöcs volt?
2021. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor néhány kérdés. Milyen idős a gyerek? Feleséged dolgozik? Te dolgozol?
2021. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2,5 éves , jelenleg alkalmi munkából élek. Ami volt vállalkozás az csődbe ment. Feleségemnek van egyedül normális munkája, de nekem ez nagy szégyen hogy férfi létemre ilyen rossz helyzetbe kerültem.
2021. máj. 29. 10:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Saját az ingatlanotok? Van hiteletek? Mennyi az összbevételetek?
2021. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező egy idióta vagy már bocs. A gyerekednek meg a feleségednek te számítasz és nem a pénzed. Arról nem is beszélve, hogy jön a nyitás minden tele lesz munkalehetőséggel.


Basszus én most nettó millió fölött keresek annyi idős vagyok, mint te és rohadtul irigy vagyok rád, mert neked van családod én meg kitörölhetem a seggem a pénzemmel. Igenis kapd össze magad! Felelősséggel tartozol a családodért, de ez bem pénzt, hanem szeretetet jelent, és azt hogy ott legyél velük, amikor kell.

Ha kell menj el egy pszichiáterhez de tényleg szedd össze magad, mert nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy elpatkolj!

2021. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!