Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyek túl azon, hogy...

Hogy tegyek túl azon, hogy amikor fiatalabb voltam nagyon szerettem volna ha szépen tudtam volna a különféle lányokat elcsábítani, de nemigen volt merszem?

Figyelt kérdés

Most 24f. Néha mikor látok fiatalabb lányokat eszembejut, hogy az amikor én lehettem kb annyi, akkor is voltak hasonló arcok és akkor is hogyan tetszett.

Nem biztos van értelme.


2021. máj. 29. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan kattogtam sokáig máson (sulin)

Egyszer jól kigondoltam magam és elmondtam, hogy mostmár elég, lépnem kell. Egésznap azon gondolkoztam, persze szarul is éreztem magam, de másnap már nem gondoltam ezekre, elkezdtem mással foglalkozni, változtatni amin nem mertem és vége lett. Elfogadtam hogy az múlt, azon rágódni felesleges, úgyse tudsz sehogy változtatni rajta, viszont így a jelened és a jövőd is elrontod.

Próbálj meg te is először fejbe rendbekerülni, ha nem megy, akkor pszichológus.

2021. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ennyi idősen is beleférsz a mostani 18-19 éves lányok korosztályába, akkor mi a probléma? Szólítsd le őket most. Nehogy már 24 évesen jöjjön az elő, hogy túl öreg vagy a csajozáshoz.
2021. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves lányokról beszélünk? 9?
2021. máj. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
A 2-esnek s 3-asnak igaza van, melyik korosztályt nézed amihez már öreg vagy? Mert 24 évesen még bőven jó vagy a 18+ korosztálynak, sőt volt már példa (a saját ismeretségi körömből is) működőképes kapcsolatra 16-18 éves lány és közel 25-30 éves pasi között. Szóval? Ennél már csak öregebb leszel, ahogy mindenki más. Ha most akarsz fiatal lányokkal ismerkedni, csajozni akkor most kezdj neki s ne 10-20-... év múlva.
2021. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!