Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elméleti kérdés:? Azt mondják,...

Elméleti kérdés:? Azt mondják, ha valaki le akar szokni az alkoholról, akkor környezet- és hobbiváltás szükséges, stb ... namármost... Mi van, ha valaki RENGETEG helyen volt és rengeteg dolgot csinált, de mindezt csak alkohol hatása alatt volt képes

Figyelt kérdés
élvezni, akkor az ilyen hogyan tud leszokni az ivásról?!
2021. jún. 7. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Segítség nélkül sehogy.
2021. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Csak szakember segítségével.
2021. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, hogy valaha bármit úgy tudok csinálni, élvezni, hogy józan vagyok... Szakember ide vagy oda... Nem tudom, ők mit tudnak rajtam segíteni...
2021. jún. 7. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elméleti válaszként, keress fel egy Addiktológust.
2021. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha volna lehetőséged bemenni valami befekvős elvonóra, ahol megtapasztalod, milyen józanul, az jó lenne. Hát eleinte nem jó, de ha sorstársakkal együtt vagy, az sokat tud segíteni. Meg a való életben is olyan új kapcsolatokat kell keresni, akik nem alkoholisták. Új hobbi, ilyesmi meg azért kell, mert a régihez reflexből hozzá tartozik már a piálás...
2021. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!